• Головна
  • Міжнародний благодійний фонд «Four Paws International» завершує роботу на Черкащині
09:06, 1 червня 2021 р.

Міжнародний благодійний фонд «Four Paws International» завершує роботу на Черкащині

Протягом трьох місяців фахівці всесвітньовідомої організації працювали на Черкащині, допомагаючи регіону взяти під контроль питання безпритульних тварин. Вони вакцинували проти сказу та стерилізували до 1 тисячі тварин у шести найбільших містах Черкащини. Ці роботи – на майже півмільйона гривень - упередили появу щонайменше 10 тисяч нових вуличних тварин.

- Ми працювали у Чигирині, Смілі, Тальному, Жашкові, Умані та Христинівці, - розповіла директорка ТОВ «Чотири Лапи Україна» Олександра Лісчишина. – У кожному з міст наші фахівці здійснювали відлов, стерилізацію, вакцинацію проти сказу та ідентифікацію (кліпса у вушко) тварин безпритульних і тварин, що мають опікунів. Усі роботи для кожного міста ми виконали безкоштовно, паралельно навчаючи місцевих ветлікарів (за бажанням) оптимальному методу стерилізації тварин, що дасть можливість місцевій владі заощаджувати на цих роботах час і кошти. На Черкащині ми працюємо із 2017 року, є міста, де побували кілька разів – місцева влада переконалася, що саме цей метод є оптимальним для вирішення питання поширення безпритульних тварин. На Черкащині наш фонд встановив своєрідний рекорд: за 9 років роботи в Україні ми жодній області. не приділяли одразу стільки часу і уваги.

- В Умані ми 5 років проводимо системну стерилізацію і вакцинацію бездомних тварин, і цього року міською владою також виділено кошти, але робота фахівців «Four Paws International» була дуже цінною, - констатувала депутат обласної ради, голова правління уманського благодійного фонду «Серце друга» Яніна Тиховська. – Міські клініки часто перевантажено через масові та складні випадки з тваринами, так само пов’язані із безвідповідальністю власників, як і викидання тварин на вулицю. Тому дуже цінно, що фахівці «Four Paws International» змогли провести таку масштабну роботу і охопити відразу стільки тварин, особливо – тих, відлов яких для нас був проблемним. Наші волонтери переймають у них методики відлову тварин за допомогою обладнання і медпрепаратів, а ветлікарі - новітні методи, якими працюють фахівці «Four Paws International», завдяки яким тварину можна випускати на місце уже через добу, їх не потрібно довго перетримувати. Завдяки цьому, Умань зможе ефективніше вирішувати питання безпритульних тварин. Незабаром в Умані розпочне роботу Стерилізаційно-реабілітаційний центр, при якому тварини будуть стерилізуватися, вакцинуватися, а також будуть проживати тварини, які нездатні вижити в соціумі. Дуже прикро, що в області досі ніяк не запрацює «приписаний» до Тальнівської ОТГ, мобільний стерилізаційно-карантинний пункт, створений завдяки підтримці Посольства Канади в Україні, завдяки якому питання безпритульних тварин можна було б однаково ефективно вирішувати як у містах, так і у селах регіону.

https://cherkasy24.info/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси
Оголошення
live comments feed...