• Головна
  • Можуть створити комунальну службу транспортування додому з лікарні тяжкохворих і маломобільних пацієнтів в Черкасах
10:51, 20 травня 2021 р.

Можуть створити комунальну службу транспортування додому з лікарні тяжкохворих і маломобільних пацієнтів в Черкасах

Електронна петиція щодо створення в Черкасах комунальної служби транспортування додому з лікарні тяжкохворих і маломобільних пацієнтів набрала необхідну кількість голосів і буде розглянута міською радою.

Можуть створити комунальну службу транспортування додому з лікарні тяжкохворих і маломобільних пацієнтів в Черкасах, фото-1

Нагадаємо, у петиції йшлося про те, щоб у Черкасах при одному з комунальних підприємств створити службу перевезення і доправлення в квартиру / з квартири тяжкохворих і маломобільних пацієнтів. Також ця служба могла б у разі потреби допомагати працівникам екстреної медичної допомоги і родичам хворих доправляти пацієнта до машини швидкої допомоги.

Як зазначив перший заступник міського голови Сергій Тищенко, створення служби транспортування додому з лікарні тяжкохворих і маломобільних пацієнтів є вкрай важливим для міста Черкаси. Підготовлено відповідний проєкт рішення міськради, який буде розглянуто на сесії міської ради.

За інформацією директора департаменту охорони здоров’я та медичних послуг міськради Всеволода Кульчиковського, наразі цей проєкт розглядається у депутатських комісіях. У разі позитивного рішення комісій, а відтак – сесії міськради, департаментові буде доручено розробити механізм реалізації рішення про створення в Черкасах нової служби.

https://procherk.info/news/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси
live comments feed...