• Головна
  • У Черкасах відкрили освітньо-культурний простір
17:03, 14 травня 2021 р.

У Черкасах відкрили освітньо-культурний простір

Черкаси стали „ювілейним“ містом, де відкрився черговий Гончаренко Центр. Це Всеукраїнська мережа цілком безплатних освітньо-культурних просторів, готових надавати людям знання для їхнього самовдосконалення. Також це відкритий майданчик для творчих людей, які прагнуть зберегти культуру, науку та мистецтво у своєму місті як суспільно-важливі явища. Презентація Гончаренко Центру відбулася за участі його директора в Черкасах — Олександра Давиденка та власне засновника мережі Гончаренко Центр Олексія Гончаренка. Центру для реалізації проєкту надаватиме свою територію Черкаський обласний музично-драматичний театр.

Черкаси — п’ятий Центр-партнер, який ми організовуємо з потужними місцевими меценатами та власниками заводу „Сканер“ — подружжям Рената та Маргарити Сігнатуліних, — зазначив він. — Базова наша стрижнева активність в Україні — надання можливості для опанування англійської мови. Для того, щоб якомога більше людей мало можливість навчатись у світових вишах та вільно подорожувати світом.

Гончаренко Центр у Черкасах дійсно готовий розпочати свою діяльність саме з вивчення англійської всіма верствами населення. Вже набрано три навчальні групи дорослих та одну дитячу. Запроваджено вивчення української мови. У перспективних планах — введення курсів з кількох додаткових іноземних мов.

Центр ініціюватиме та проводитиме літературні, театральні, образотворчі, хореографічні та інші заходи, які будуть відбуватись в приміщенні Черкаського драматичного театру. Всю культурну еліту міста ми обов’язково будемо залучати до співпраці з Гончаренко Центр, — зазначив його новоспечений керівник Олександр Давиденко.

https://provce.ck.ua/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси
Оголошення
live comments feed...