• Головна
  • 5 нових «швидких» від провідного українського виробника отримають медики Черкаської області
10:10, 13 травня 2021 р.

5 нових «швидких» від провідного українського виробника отримають медики Черкаської області

Автопарк Черкаського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф поповнять 5 новеньких реанімобілів від провідного українського виробника "швидких" – ТОВ "Автоспецпром". Машини були виготовлені у межах замовлення від державного підприємства "Медичні закупівлі України".

"Швидкі" типу С (реанімобілі) на базі Citroеn Jumper мають усе необхідне медичне устаткування й готові одразу стати до роботи. Автомобілі підходять для проведення реанімаційних заходів за межами стаціонару та транспортування пацієнтів у вкрай важкому стані, у тому числі зі складним перебігом коронавірусної хвороби, адже мають на борту апарат штучної вентиляції легень.

5 нових «швидких» від провідного українського виробника отримають медики Черкаської області  , фото-1

Кожний автомобіль, а також встановлене у ньому обладнання та внутрішні системи повністю відповідають стандарту ДСТУ EN 1789:2015 "Автомобілі швидкої медичної допомоги", що вже засвідчила спільна перевірка фахівців ДП "Медичні закупівлі України" та незалежних експертів.

"Ми вдячні ДП "Медичні закупівлі України" за шанс у черговий раз довести, що наша команда є найдосвідченішою та найпрофесійнішою серед всіх українських виробників медичного спецтранспорту. Отримавши найбільшу частину замовлення з виробництва "швидких", ми змогли першими, з першої спроби пройти перевірку на відповідність всім стандартам та європейським вимогам. І сьогодні українські лікарі отримують від нас нові надійні машини, які допоможуть їм боротися з пандемією коронавірусу", – зазначив заступник директора ТОВ "Автоспецпром" Кирило Коморкін.

5 нових автомобілів для Черкащини – лише частина масштабного замовлення ДП "Медичні України", яке виконує ТОВ "Автоспецпром". Усього у межах цієї закупівлі компанія виготовила 104 "швидкі" типу С (реанімобілі) та 142 "швидкі" типу В, які також найближчим часом будуть розподілені між регіонами країни.

5 нових «швидких» від провідного українського виробника отримають медики Черкаської області  , фото-2

Довідково

ТОВ "Автоспецпром" розпочало свою діяльність у 2012 році й сьогодні є провідним виробником автомобілів екстреної (швидкої) допомоги у країні й головним постачальником медичного автотранспорту для державних і приватних медичних установ України. Наприкінці листопада 2020 року компанія отримала сертифікат відповідності від європейського автогіганта PSA Groupe, ставши першим українським виробником "швидких", який отримав документ такого рівня.

https://procherk.info/news/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...