• Головна
  • У міській раді обговорили можливість створення зони відпочинку у районі площі 700-річчя на березі Дніпра 
10:00, 8 травня 2021 р.

У міській раді обговорили можливість створення зони відпочинку у районі площі 700-річчя на березі Дніпра 

Чи можливо створити пляж або зону відпочинку у Черкасах у районі площі 700-річчя на вул.Береговій, та що для цього потрібно? Ці питання обговорили у Черкаській міській раді депутати, які опікуються проблемами виборчого округу №6, на спільній нараді з представниками департаментів архітектури та містобудування, ЖКК і КП «Дирекція парків».

Депутат міської ради Геннадій Шевченко зазначив, що у районі цукрового заводу влітку відпочивають сотні містян, і завдання міської влади – дати їм можливість робити це із комфортом.

У міській раді обговорили можливість створення зони відпочинку у районі площі 700-річчя на березі Дніпра , фото-1

Депутат Любов Майборода зазначила, що є два шляхи, як забезпечити благоустрій цієї території: шляхом передання в оренду цієї ділянки через аукціон приватному інвестору або надання даній території статусу рекреаційної зони і передання на баланс комунальному підприємству.

Депутат міськради Надія Івашкова висловила думку, що опікуватися цією територією має виключно КП, адже це убезпечить від імовірного використання цієї ділянки не за призначенням.

Фахівці департаментів ЖКК і архітектури та містобудування відзначили, що по закону створити тут пляж буде неможливо через низку причин. А саме: промислова зона, наявність промислових стоків і надто сильна течія Дніпра. Натомість облаштувати на цій території сквер можна.

За результатами наради запланували підготувати і винести на розгляд сесії міської ради відповідні проекти рішень. Долю створення зони відпочинку біля води на вул.Береговій визначать депутати міської ради шляхом голосування на сесії.

Про це пише прес-служба Черкаської міськради

https://procherk.info/news/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси
Оголошення
live comments feed...