Новини компаній
09:51, 7 травня 2021 р.

Новий формат Creatium

Новини компаній

Конструктор Creatium являється ефективним інструментом створення сайтів. Їх збирають з секцій, наповнених блоками. У блоках розміщується потрібна інформація:

  • тексти;
  • зображення;
  • контакти або карти геолокації.

У редакторі містяться готові рішення, що підійдуть для різних видів бізнесу. На освоєння функціоналу знадобиться не більше двох годин, створення сайту не буде потребувати багато часу.

Історія розвитку Creatium

Розробка движка редактора велася з 2012 року. Початковою спеціалізацією інтернет-сервісу було створення лендингів та сайтів односторінкових. З 2013 року проект розвивається спільно з платформою LP. Проект став популярним. Але з 2018 платформа LP працює як інструмент створення лендінзі, а конструктор Creatium вдосконалює створення багатосторінкових сайтів: магазинів, візиток, особистих сайтів. Конструктором користуються підприємці, студії, інтернет-магазини.

Розвиток редактора триває дев’ятий рік, і другий рік ведуться роботи по розробці особистого кабінету. Отриманий досвід використовується для зведення до мінімуму кількості критичних помилок та падінь сервера. При виникненні проблем, користувачеві на допомогу приходить служба підтримки.

Обидва конструктори сайтів функціонують на одному двигуні, але мають різні поновлення. Нововведенням на багатосторінкових сайтах стало використання наскрізних секцій. За їх допомоги налаштовується однакове зображення шапки або бокового меню на гаджеті клієнта. Аналогічні дії здійснюються й з групами однакових елементів. Це дуже спростило процес редагування сайтів.

Команда розробників докладає зусиль до покращення функціональних можливостей продукту протягом 9 років, з урахуванням досвіду, здобутого у проекті Платформа та LP. Creatium постійно розвивається та спрощує роботу по створенню сайтів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...