• Головна
  • Безпечні медичні послуги для «помаранчевої» карантинної зони
Новини компаній
17:00, 27 квітня 2021 р.

Безпечні медичні послуги для «помаранчевої» карантинної зони

Новини компаній

Незважаючи на те, що в Черкасах наразі тримається «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки, статистика захворюваності на коронавірус поки не дає підстав для заспокоєння. І певні карантинні обмеження, перш за все контактів, все ще не втрачають актуальності. Особливо коли мова йде про медичні послуги.

Безпечні медичні послуги для «помаранчевої» карантинної зони , фото-1

У разі виникнення усім вже відомих симптомів можна викликати безкоштовну мобільну бригаду для здачі тесту на коронавірус. Але для цього спершу потрібно зателефонувати до свого сімейного лікаря, який має визначити, чи обгрунтовані ваші підозри.

А що робити, якщо ви ще не уклали декларацію з лікарем первинної ланки або ваш «сімейник» не вважає, що вам потрібна мобільна бригада? Сервіс виїзду медичної бригади додому до пацієнта сьогодні надають багато приватних комерційних лабораторій. Щоправда, саме у нашому місті ця пропозиція виявилась дуже обмеженою.

З мережевих лабораторій, медичні офіси яких працюють в Черкасах, таку послугу пропонує незалежна лабораторія «Інвітро». На сайті компанії вказано, що сервіс «Служба виїзду додому» коштує 170 грн у межах міста Черкаси. Оператор контакт-центру (0-800-302-200) запевнила, що за пандемічну небезпеку пацієнту доплачувати не треба, тобто 170 — це вартість виїзду медичної бригади для взяття будь-якого аналізу, у тому числі на COVID-19. ПЛР-тест на коронавірус в «Інвітро» коштує 900 грн, плюс 25 грн вартість взяття біоматеріалу.

Щодо інших мережевих лабораторій, у списку міст, де доступний сервіс взяття аналізів на території пацієнта, розміщеному на сайті «Сінево», Черкас немає. «Дніпролаб», «Лабсервіс», «Діла» також не пропонують мешканцям нашого міста таку послугу як виклик додому. А лабораторія CSD тимчасово її призупинила.

Як бачимо, можливість не ризикувати зайвий раз у мешканців Черкас все ж таки є, хоч пропозиції і обмежені. Головне, не забувати, що здоров’я — це наш найголовніший та найдорожчій актив.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...