• Головна
  • Котли тривалого горіння від виробника ALTEP
Новини компаній
09:55, 18 березня 2021 р.

Котли тривалого горіння від виробника ALTEP

Новини компаній

ПП «Альтеп-Центр» засноване в 2008 році. Його спеціалізація - виробництво, продаж і сервісне обслуговування твердопаливних котлів. Завдяки інноваційному підходу до розробки продукції, новаторському відношенню до процесу виробництва, використання наукоємного обладнання підприємство виробляє зразки, що відповідають європейським нормативам якості і світовим стандартам безпеки. Підтвердженням цьому служать численні сертифікати, отримані на спеціалізованих міжнародних виставках.

Котли тривалого горіння від виробника ALTEP, фото-1

Офіційне представництво «Альтеп-Центр» успішно функціонує в

  • Республіці Білорусь,
  • Румунії,
  • Молдові.

На території України працює мережа сервісних центрів підприємства, в яких можна не тільки придбати комплектуючі для теплового обладнання ТМ, замовити послугу його лагодження (що трапляється вкрай рідко, в основному внаслідок порушення правил експлуатації), а й отримати при необхідності професійну консультацію.

У чому перевага ТТ котла тривалого горіння?

В період розвитку підприємства основною конкурентною перевагою ТТ котлів ТМ Altep було їх високу якість (на всьому ланцюжку виробництва існує проміжний контроль якості), технічна та екологічна безпека, доступність твердого палива в будь-якому регіоні. У сучасних реаліях на перше місце виходить проблема вартості опалення - використання твердого палива відчутно дешевше, а ККД твердопаливних котлів від «Альтеп-Центр» можна порівняти з ККД кращих зразків газових аналогів.

На підприємстві виготовляються

  • котли з ручним завантаженням палива;
  • котли з автоподачей палива;
  • теплоакумулятори;
  • пелетні пальники;
  • бункера;
  • блочно-модульні котельні.

Повний каталог товарів виробника представлений на корпоративному сайті https://altep.ua/catalog де ви завжди можете отримати якісну консультацію експертів.

ТТ котли тривалого горіння Altep допоможуть вирішити проблему прийнятною вартістю і ефективності опалення.

Принцип роботи твердопаливного котла тривалого горіння

У пристрої даної торгової марки паливо спалюється в завантажувальній камері зверху вниз пошарово, в результаті чого процес горіння сповільнюється. При цьому саме паливо спалюється практично повністю, що відчутно збільшує ККД котлів і зменшує кількість продуктів горіння (сажі та золи). Даний принцип спалювання палива збільшує цикл продуктивної роботи котла на одному завантаженні.

Фахівці ПП «Альтеп-Центр» скрупульозно вивчають світовий досвід, модифікують інновації з урахуванням українських реалій, впроваджують у виробництво власні оригінальні розробки. В результаті ТТ котли Altep набули широкої популярності як в середовищі виробників, які володіють великими виробничими потужностями, так і серед приватних споживачів.

Продукція даного бренду дозволить підприємствам і приватним домовласникам пережити опалювальний сезон, не виходячи за рамки виділеного бюджету, зберігаючи в приміщенні комфортну температуру.

Додатковий бонус - сучасний стильний дизайн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...