Компанія «АТБ» посіла лідируючі позиції в рейтингу кращих роботодавців України

Дослідження міжнародного кадрового порталу grc.ua показало, що в 2019–2020 роках компанія «АТБ» посіла лідируючі позиції в рейтингу кращих роботодавців у галузі роздрібної торгівлі. Роботу у великій команді лідера вітчизняного ритейлу вважають привабливою багато здобувачів вакансій. За довгі роки роботи компанія створила собі бездоганну репутацію надійного роботодавця, в тому числі й у нашій Черкаській області. Переваги працевлаштування в «АТБ» – це не тількиофіційна зарплата та соцпакет, але й можливість пройти безоплатне навчання, стати фахівцем, побудувати успішну кар'єру.

Мільйони українських громадян уже могли переконатися в тому, що «АТБ» – найбільш надійний, перевірений часом постачальник гарантовано свіжих продуктів і якісних товарів першої необхідності за максимально доступними цінами. Магазини найбільшої вітчизняної торговельної мережі відвідують більш як чотири мільйони українців, серед яких чимало й жителів Черкас. Компанія працює на українському ринку ритейлу понад чверть століття та посідає лідируючі позиції за багатьма показниками. Сьогодні «АТБ» є не тільки лідером галузі роздрібної торгівлі щодо товарообігу, географії присутності, кількості магазинів, обсягу сплачених податків, але й найбільшим роботодавцем. На підприємствах цієї корпорації працевлаштовано понад 68 тисяч осіб. Це означає, що родини в 24 областях України, включаючи й нашу Черкаську, мають стабільне джерело доходу.

Величезна команда «АТБ» постійно збільшується. Неухильно дотримуючись своєї стратегії динамічного розвитку, компанія щорічно відкриває близько сотні нових супермаркетів, а у 50–60 магазинахпроводить модернізацію. Завдяки цьому в країні створюють до десяти тисяч нових робочих місць. Навіть у складному 2020-му в країні прийняли перших покупців 127 нових супермаркетів «АТБ». Тепер у 308 населених пунктах України працюють 1205 магазинів цієї мережі. Були прийняті на роботу та почали будувати успішну кар'єру в дружній команді галузевого лідера 5,5 тисяч осіб. Це вельми важливо для нашої країни, адже безробіття є однією з ключових проблем української економіки, а останніми роками спостерігається ще й масштабний відтік кваліфікованої робочої сили за кордон. І для великих міст, і для української глибинки внесок «АТБ» в економіку нашої держави складно переоцінити.

Варто зазначити, що кадрова політика компанії спрямованана системний стабільний розвиток найціннішого ресурсу – людського капіталу. Щоб мати в штаті висококласних фахівців (грамотних керівників, продавців, касирів), компанія ще на початку 2000-х років вирішила навчати кадри за свій рахунок. Для цього в Дніпрі був відкритий перший учбовий центр «АТБ». Потім такі центри підготовки персоналу з'явилися в Києві, Львові й Одесі. Щорічно тут підвищують кваліфікацію й одержують можливість кар'єрного зростання понад 4000 осіб. Такі кузні кадрів є гордістю компанії та забезпечують її якісним кадровим резервом. Цікаво, що більш ніж 85% керівних співробітників торговельної мережі «АТБ» свого часу прийшли в компанію на рядові посади. Працюючи й навчаючись, вони стають гарними фахівцями у своїй сфері та будують успішну кар'єру. Компанія «АТБ» за підсумками року утримала свої позиції серед кращих роботодавців в українській торгівлі. Дослідження міжнародного кадрового порталу grc.ua (колишній Headhunter) продемонструвало, що саме роботу в «АТБ» здобувачі вакансій, у тому числі й у Черкасах, вважають найбільш привабливою. Причому йдеться як про професіоналів, що мають багатий досвід, так і про тих, хто шукає свою першу роботу.

Крім флагмана – торговельної мережі «АТБ-Маркет» – до складу корпорації «АТБ» входять численні підприємства, які займаються управлінням активами, логістикою, виробництвом продуктів харчування.Саме завдяки потужному кадровому потенціалу вони багато років є лідерами у своїх сегментах бізнесу. Завдяки їхній успішній діяльності мільйони українців щодня мають можливість купити гарантовано свіжі продукти та якісні товари першої необхідності.

Автор: Ольга Троян

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии