• Головна
 • Довговічні полімерні наливні підлоги у м. Черкасах. Гарантія якості! Приємні ціни
Новини компаній
13:00, 1 лютого 2021 р.

Довговічні полімерні наливні підлоги у м. Черкасах. Гарантія якості! Приємні ціни

Новини компаній

Полімерні наливні підлоги - це інноваційна технологія облаштування підлоги в промислових і комерційних об'єктах. Свою назву такий вид підлоги отримав від способу укладання - «наливки» на бетонну основу полімерного матеріалу, який використовується для суміші майбутнього покриття. Основні види наливних підлог: полімерна, епоксидна, поліуретан - цементна, метилметакрилатна підлога. Кожен з цих видів має унікальні властивості і технологічні характеристики, які і визначають сферу їх застосування.

Довговічні полімерні наливні підлоги у м. Черкасах. Гарантія якості! Приємні ціни, фото-1

У порівнянні з більш традиційними підлоговими покриттями, головними перевагами полімерних підлог є міцність та довговічність, рівність та безмовність покриття. Інші беззаперечні переваги наливних полімерних підлог:

 • стійкість до високих та низьких температур;
 • еластичність;
 • тійкість до агресивних хімічних та органічних речовин;
 • ожливість укладання покриття при мінусових температурах;
 • ібростійкість;
 • ігієнічність;
 • кологічність покриття.

Влаштувати наливну підлогу в м. Черкаси можливо як в комерційних приміщеннях, так і в промислових: у виробничих цехах, торгових та бізнес-центрах, СТО та мийках, паркінгах і приватних гаражах площею понад 300 м2, складах і ангарах, медичних та учбових закладах, торгових приміщеннях.

Замовити укладку якісної полімерної підлоги можна в будівельної компанії «Стоунхендж» https://www.stonehenge.com.ua/. Компанія вже понад 13 років доводить свій професіоналізм і лідерство на будівельному ринку України (та поза її межами). За роки своєї діяльності спеціалістами компанії було укладено понад 1 500 000 м2 полімерного покриття різного призначення. З 2007 року «Стоунхендж» являється ексклюзивним дилером таких брендів:

 • Flowcrete– європейський лідер з виробництва матеріалу для полімерного підлогового покриття;
 • Blastrac – лідер ринку з виробництва професійної будівельної техніки для укладки промислової підлоги;
 • Conecto– виробник розширювальних профілів для деформаційних швів.

Тому у своїй роботі компанія використовує якісний матеріал, сучасну будівельну техніку та інноваційні зарубіжні технології. Крім того, у нас дружна команда, яка має високу кваліфікацію тавеликий в практичній реалізації безлічі об’єктів. Якість виконаних робіт доводить велика кількість реалізованих проектів та довгострокова співпраця з компаніями – лідерами.

Щоб отримати безкоштовну консультацію нашого фахівця – залишайте заявку на нашому сайті або телефонуйте за вказаним номером телефону 044-223-55-40.

Довговічні полімерні наливні підлоги у м. Черкасах. Гарантія якості! Приємні ціни, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...