• Головна
 • Високотехнологічні і багатофункціональні рентген апарати, мамографи в інтернет-магазині GOODMEDIKA
Новини компаній
13:00, 16 грудня 2020 р.

Високотехнологічні і багатофункціональні рентген апарати, мамографи в інтернет-магазині GOODMEDIKA

Новини компаній

Лікар будь-якої спеціальності періодично стикається з необхідністю направлення пацієнта на рентген. Часто самі пацієнти без консультації фахівця усвідомлюють необхідність такого обстеження. Але і ті, й інші рідко замислюються про принципову різницю між знімками, зробленими на радянському аналоговому апараті і сучасному високотехнологічному багатофункціональному устаткуванні, що дозволяє побачити навіть самі, здавалося б, непримітні деталі захворювань і порушень в роботі людського організму.

Отже, якщо ви в пошуку кращого в своєму роді рентген апарату за приємною ціною, ласкаво просимо в асортимент популярного на території України інтернет-магазину GOODMEDIKA, який понад 11 років займається постачанням і продажем устаткування в медичній галузі.

Асортимент обладнання представлений в інтернет-магазині

Високотехнологічні і багатофункціональні рентген апарати, мамографи в інтернет-магазині GOODMEDIKA, фото-1

Інтернет-магазин успішно працює як з багатьма підприємствами державного сектора, так і з приватними структурами. Тут готові в абсолютно будь-який момент допомогти з підбором обладнання, в тому числі і для відкриття підрозділу медичного центру або відділення в лікарні з нуля. Інтернет магазин має позитивний досвід в реалізації самих різних проектів «під ключ». До слова, ціна на рентген апарат - момент, який радує всіх без винятку клієнтів компанії. Адже за доступні демократичні ціни, тут дійсно запропонують найвищої якості обладнання.

Відділ інженерів і менеджерів готовий проконсультувати і продемонструвати надане обладнання в будь-який зручний час. Зокрема, ми на всі 100% впевнені в тому, що клієнтів приємно здивує асортимент інтернет-магазину, адже тут завжди доступний широкий вибір рентген апаратів для лікарень і клінік серед яких:

 • пересувні або як їх ще називають палатні рентгени;
 • флюорографи;
 • проявочні машини;
 • системи для вдосконалення аналогових апаратів;
 • стаціонарні рентген діагностичні системи на 2 робочих місця;
 • стаціонарні рентген діагностичні системи на 3 робочих місця;
 • С-Дуги.

Якщо ви давно хочете придбати рентген Opera ціна даного обладнання - це ще один відмінний привід зробити покупку на саме в інтернет-магазинi GOODMEDIKA.

Чи є в каталозі мамографи?

Основний метод обстеження молочних залоз, як відомо, це мамографія. Саме цим методом під силу допомагати фахівцям на самих ранніх стадіях виявляти серйозні патології молочних залоз у представниць жіночої статі. Тому звичайно ж в асортименті інтернет-магазину є самий широкий вибір сучасних і високотехнологічних мамографів. До слова, якщо ви захочете купити мамограф, в інтернет-магазині GOODMEDIKA можна купити мамограф в Україні за помірною вартістю. Підсумкова ціна обладнання буде залежати від його:

 • функціональних можливостей;
 • технічних характеристик;
 • складності обслуговування апарату.

Рентген апарат чи мамограф, широкий вибір від передових європейських виробників, висока якість апаратів, безкоштовна доставка систем по території країни, навчання персоналу навичкам роботи з обладнанням і звичайно ж офіційна гарантія - це саме те, що отримає кожен клієнт, який віддав перевагу співробітництву з GOODMEDIKA.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...