• Головна
  • Черкаська міська інфекційна лікарня отримала 2 апарати ШВЛ та 3 монітори пацієнта.
Новини компаній
12:23, 14 грудня 2020 р.

Черкаська міська інфекційна лікарня отримала 2 апарати ШВЛ та 3 монітори пацієнта.

Новини компаній

Апарати штучної вентиляції легень Savina 300 Select та монітори пацієнта Vista 120 від світового лідера з розробки та виробництва медичного обладнання – німецької компанії Drager, а також річний запас витратних матеріалів до них, сьогодні було доставлено до Черкаської міської інфекційної лікарні. Обладнання допоможе у лікуванні коронавірусних пацієнтів із ускладненнями та було надано компанією Київстар.

Окрім Черкас допомогу також отримають лікарні Києва, Чернівців, Київщини, Вінничини та днями буде встановлене у реанімаційних відділеннях. Також у серпні 2020 року Київстар передав майже 6 851 багаторазових захисних костюмів для медичних працівників у 25 опорних лікарнях в 13 областях України.

«Великий бізнес не може залишатися осторонь таких викликів для суспільства, як коронавірус. Тому Київстар виділив 30 мільйонів гривень на закупівлю 10 апаратів штучної вентиляції легень, 20 моніторів пацієнта та майже 7 тисяч захисних  костюмів, – коментує президент Київстар Олександр Комаров. – Сподіваюсь, що невдовзі людство подолає пандемію, а це обладнання і надалі рятуватиме людські життя».

Благодійну ініціативу було реалізовано за підтримки БФ «Твоя опора», який провів моніторинг медичних закладів, що приймають хворих на коронавірус, та звернувся до компанії із відповідним запитом на благодійну допомогу. Фонд має надійну репутацію та проходить щорічний аудит діяльності. Звітність можна переглянути на сайті фонду http://tvoya-opora.org/

Нагадаємо, крім благодійної допомоги у розмірі 30 млн. гривень, компанія Київстар також витратила ще близько 50 мільйонів гривень на підтримку суспільства та країни у боротьбі з COVID-19. Зокрема, аби підтримати медичних працівників, мобільний оператор нарахував їм бонуси на рахунок. За час карантину таку допомогу отримали близько 70 тисяч медиків, а на 3 літніх місяці їм було надано доступ до безлімітного інтернету.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...