Як збільшити продуктивність взуттєвого цеху

У ситуації високої конкуренції вкрай важливо утримати бізнес з виробництва взуття «на плаву». Умови кризи і пандемії диктують нові правила на ринку. Власнику взуттєвої фабрики потрібно оперативно реагувати і підлаштовуватися під зміни ринкових відносин. Зважаючи на це необхідно автоматизувати процес виробництва.

Купівельна спроможність через кризу стає нестійкою. Споживач змушений вибирати товар першої необхідності, економлячи на іншому. Теж саме стосується і купівлі взуття. Під обмежений бюджет потрапляють дешеві китайські аналоги. При цьому вітчизняне виробництво страждає від збитків.

В першу чергу, потрібно відштовхнутися від ніші, місце в якій підприємець хоче зайняти. Вибір сегмента впливає на подальший успіх бізнесу. Наприклад, виробництво жіночого взуття важче в порівнянні з чоловічими моделями. Виготовлення профільного, спеціального або модельного взуття вимагає більш складних технологічних процесів. На виробництві спецвзуття спеціалізуються менш фабрик.

Автоматизація виробництва взуття

Чітко визначившись із цільовою аудиторією, можна приступати до оснащення цеху. До вирішення даного питання варто підходити відповідально і невідкладно. Для перепрофілювання виробничих процесів і вибору обладнання для виробництва взуття варто залучити професіоналів.

Сучасна взуттєва фабрика має на увазі використання автоматизованих засобів для випуску продукції. Взуттєва галузь представлена ​​на вітчизняному ринку невеликою кількістю підприємств, що перейшли на нові автоматизовані системи управління виробництвом.

Будь то пошив взуття невеликими партіями або в виробничих масштабах, в будь-якому випадку автоматизація виробництва взуття є дієвим інструментом підвищення конкурентоспроможності підприємства.

Якість виготовленої за допомогою обладнання взуття відрізняється від товару, виготовленого вручну. Ручна праця - це ймовірність помилки оператора, псування матеріалу тощо. Вбудована же в машину програма чітко прорахує всі дії і задані операції.

Ще однією перевагою машинного праці є відсутність необхідності профільного навчання персоналу, досить навчитися роботі на самому обладнанні. Промислові машини дозволяють скоротити витрати виробництва, підвищити якість і обсяги продукції, що випускається, збільшивши таким чином прибуток.

Обладнання необхідне для виробництва взуття

Промислові машини використовуються як для повного виробничого циклу, так і для проведення окремих операцій з виготовлення взуття. На кожному з етапів знадобляться певні агрегати і установки.

Як збільшити продуктивність взуттєвого цеху, фото-1 Як збільшити продуктивність взуттєвого цеху, фото-2 Як збільшити продуктивність взуттєвого цеху, фото-3

Компанія NGS пропонує високотехнологічні машини, які виконують повний виробничий цикл: від розкрою і швейних операцій до остаточного складання і фінішної обробки взуття. Асортимент постачальника представлений більш 250 машинами різного типу:

  • розкрійні та вирубочні преси;
  • двоільні та брусовочні машини;
  • машини для тиснення і перфорації;
  • клеенамазочні машини;
  • формувальне обладнання;
  • швейні машини;
  • шершовочние машини;
  • обладнання для приклеювання підошви, прибивання каблука і ін.

За кожен технологічний процес по виробництву взуття відповідає певна машина. Промислове обладнання виконує роботи з матеріалами з натуральної та штучної шкіри, гуми, термопласта тощо. З машинами постачальника можливо втілення будь-якої дизайнерської ідеї.

Повний перелік обладнання та супутніх матеріалів для взуття можна подивитися на сайті NGS або в фірмових шоу-румах, розташованих по всій Україні.

Співпраця з постачальником обладнання NGS

У виборі, постачанні та установці обладнання для виробництва взуття знадобиться допомога професіоналів. Компанія NGS - це компетентні фахівці з оснащення взуттєвого цеху під ключ. Готовність до співпраці з постачальником виявляють виробники з усієї України, країн СНД і Європи.

Купити продукцію постачальника можливо безпосередньо зі складу. Постійна наявність товару дозволяє оперативно здійснити доставку. Надається можливість побачити кожну машину в дії безпосередньо в мережі шоу-румів. Придбати обладнання також можна під індивідуальне замовлення.

Компанія забезпечує клієнтам повну технічну підтримку 24/7, установку, первинний запуск і гарантійне обслуговування обладнання, надає безкоштовне навчання по роботі з машинами. Устаткування NGS - це вигідні інвестиції в виробництво взуття!

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии