• Головна
  • Вартість вантажоперевезень – наскільки виправдана економія на вантажному таксі?
Новини компаній
15:41, 12 листопада 2020 р.

Вартість вантажоперевезень – наскільки виправдана економія на вантажному таксі?

Новини компаній

Деякі замовники, як і раніше, вважають за краще наймати приватників для вантажоперевезень в Києві, абсолютно випускаючи з уваги – які можуть бути гарантії, що водій-приватник має достатній досвід водіння, добре орієнтується в дорожніх ситуаціях? Навряд чи вийде й заощадити з приватними вантажниками, оскільки їм доведеться платити за кожну послугу окремо, оплата не обмежиться тарифом «вантажники погодинно». Крім того, при переїзді й необхідності упаковки речей тара і пакувальний матеріал в транспортній компанії будуть коштувати у 2-3 рази дешевше.

Вантажне таксі – види послуг

Якщо потрібно вантажне таксі для невеликої доставки 1,5 т, вартість автомобіля на 2 години складе всього 300 грн. За машину 5 т – 999 грн/год. Вантажні перевезення 20 тонн великих об'ємних вантажів обійдуться 2700 грн/2 години з подальшою оплатою доставки за тарифом 550 грн/год. Є можливість замовлення автобуса-трансферу за помірну плату – від 130 грн/год.

Компанія надає всі види послуг, пов'язаних з вантажоперевезеннями, квартирним і офісним переїздом, різними доставками. Доступні ціни на весь перелік послуг, ввічливість і пунктуальність, досвід і професійні навички, відповідальність за вантаж – головні пріоритети в роботі перевізника.

Скільки коштують вантажники в Києві

Послуги вантажоперевезень з вантажниками пропонують за тарифом 180 грн/2 години. Можливо замовити вантажників для упаковки й завантаження/вивантаження речей і майна, а також для професійного складання/розбирання й установки меблів, обладнання.

Враховуйте, що за простої вантажникам доведеться платити за робочим тарифом, значить, до вантажоперевезення меблів або доставки слід підготуватися завчасно. Тому іноді вигідніше замовляти квартирний або офісний переїзд з вантажниками під ключ з фіксованою оплатою.

Як розрахувати вартість вантажоперевезення?

Для клієнтів працює солідний автопарк вантажних машин 2, 3, 5, 10, 20 тонн. Вантажне таксі 3 т на 2 години можна замовити за 600 грн, оплата після відстані 5 км здійснюється за тарифом 10 грн/км. Мінімальне замовлення вантажоперевезень 5 т обійдеться 1000 грн/3 години, а десятитонник на цей же час коштує 1600 грн. з подальшою оплатою за містом 17 грн/км.

Наймати транспортну компанію для вантажоперевезень вигідно тим, що ви завжди будете в повній впевненості за якість послуг і збереження вантажу, фіксовану оплату, багаторічний безаварійний досвід водіння вантажних таксі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...