До опівночі Черкаси мають “звільнити” від політичної реклами

Щорічно переддень виборів оголошують "днем тиші". Будь-яка агітація та політична реклама в той день заборонена. Цього року "тихим" в Україні буде 24 жовтня.

Координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Черкаській області Захар Колісніченко наголосив, що вже з першої хвилини 24 жовтня будь-яка політична реклама заборонена.

- Закликаю черкащан, якщо вони стали свідками цього порушення, фіксувати їх (на відео або фото) і звертатися з подібними доказами до поліції. Опору ви теж можете повідомляти, але ми не каральний орган, - зазначив Захар Колісніченко.

Представників політичних сил закликають не покладати всю роботу з "очищення" Черкас від агітаційних матеріалів на комунальників міста, а й самим прибирати свою рекламу.

Деякі з конструкцій, які кандидати використовували для передвиборної агітації, можуть знадобитися на передовій. Одні з найбільш корисних - банери з кубів, якими воїни можуть перекривати стелю та стіни. Тому черкаські волонтери просять відгукнутися власників цих споруджень, які бажають допомогти захисникам України.

Про Все
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии