• Головна
  • Черкащина: У Жаботині медичного закладу півстоліття чекали
07:19, 24 жовтня 2020 р.

Черкащина: У Жаботині медичного закладу півстоліття чекали

У колишньому козацькому сотенному містечку Жаботин, що належить до Холодноярської округи, урочисто відкрито амбулаторію загальної практики — сімейної медицини.

Кошторисна вартість будівництва, облаштування та обладнання нового медичного закладу — 5,3 млн грн. Левову частку цієї суми виділено з державного бюджету, понад півмільйона гривень вклав у зведення об’єкта місцевий бюджет.

Обслуговуватиме медзаклад майже 1 200 жителів Жаботина, а також сіл Флярківки, Куликівки, Лубенців, навколишніх хуторів. Новий автомобіль, який отримала амбулаторія, покращить мобільність та оперативність надання медичної допомоги, яку здійснюють лікар-терапевт, фельдшер та медична сестра.

За словами лікаря амбулаторії Людмили Золочевської, котра працює у Жаботині 46 років, нарешті її земляки отримали нове приміщення медзакладу, на який чекали майже півстоліття. Тепер пацієнти амбулаторії можуть одержати не лише різноманітні медичні послуги на місці, а й через телекомунікацію проконсультуватися у фахівців обласного центру.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...