• Головна
  • Офіційна заява ГО «Товариство новітніх політичних в’язнів України»
Політичні новини
11:09, 23 жовтня 2020 р.

Офіційна заява ГО «Товариство новітніх політичних в’язнів України»

Політичні новини

Офіційна заява для ЗМІ ГО «Товариство новітніх політичних в’язнів України»:

Громадська організація «Товариство новітніх політичних в’язнів України» висловлює своє обурення через інцидент, який стався 20 жовтня в центрі Черкас за участі міського голови Черкас Анатолія Бондаренка та заступника голови Черкаської обласної ради Михайла Мушиєка.

Удень 20 жовтня біля Черкаського Будинку торгівлі двоє дівчат, Анастасія Д’яконова та Владислава Капелюшна, роздавали перехожим чергове число газети «Черкаська варта». Раптово до них на чорному «Мерседесі» під’їхав міський голова Черкас Анатолій Бондаренко. Разом з ним було ідентифіковано екс-заступника міського голови Черкас Геннадія Шевченка, заступника голова Черкаської облради Михайла Мушиєка.

Вони звинуватили розповсюджувачів нашої газети в поширенні «неправдивої інформації» на «політичне замовлення». При цьому чоловіки, які були поруч з А. Бондаренком, та сам чинний міський голова принижували дівчат, використовували нецензурну лайку, відібрали в однієї з них мобільний телефон і без дозволу вивчали інформацію з телефону.

У ще більш брутальний спосіб А. Бондаренко, Г. Шевченко та їхні супроводжуючі повелися відносно Ольги Чепурної (жінка – на 7 місяці вагітності). Її смикали за руки, намагалися змусити стати на коліна, принижували з використанням нецензурної лайки.

Після цього на вимогу означених осіб працівники Нацполіції, не маючи на те ніяких законних підстав, забрали до приміщення Соснівського райвідділу Нацполіції Анастасію Д’яконову, Владиславу Капелюшну та Ольгу Чепурну. Там їх незаконно протримали кілька годин.

А. Бондаренко дослівно заявив на камеру наступне: ««Двоє дітей, 16-ти та 17-ти років, роздавали неправдиві відомості про мене, як про міського голову. Про мою дружину, про працівників міськвиконкому… Викликали поліцію. Знайшли замовника. Замовник – така собі Оля вагітна. В телефоні однієї з дітей – номер кандидатки від «Слуг народу»…Газета «Черкаська варта», видавець «Товариство новітніх політв’язнів України». Ну, я думаю, що в Черкасах про таку організацію не чули ніхто. Її не існує. І я думаю, що наша доблесна партія влади зареєструвала її швидко перед виборами…»

Товариство новітніх політичних в’язнів України вважає дії та заяви міського голови Черкас такими, що вводять людей в оману, і в цілому є не достойними ні як посадової особи місцевого самоврядування, ні як чоловіка, ні як тата, в якого є три доньки.

Заявляємо, що ГО «Товариство новітніх політичних в’язнів України» засновано 13 жовтня 2005 року. Одним із засновників Товариства був знаний черкащанин Руслан Зайченко, який, на жаль, вже відійшов у вічність.

Газета «Черкаська варта» - офіційно зареєстрована. Адреса видання: 01034, м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Володимирська, буд. 42, А-А; ЄДРПОУ: 33887973.

У черговому номері видання були передруки з онлайн-видань міста Черкаси. Усі ці матеріали кожен охочий може знайти в мережі Інтернет.

Тому заяви мера Черкас А. Бондаренка є такими, що не відповідають дійсності.

ГО «Товариство новітніх політичних в’язнів України» залишає за собою право відреагувати на негідну поведінку вищезгаданих високо посадовців у спосіб, який передбачає чинне законодавство України.

Нам соромно за не гідну чоловіків поведінку відносно трьох молодих жінок з боку А. Бондаренка, М. Мушиєка та Г. Шевченка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...