• Головна
  • Обласні керівники Черкащини в рамках акції «Мільйон дерев за добу» висадили сосни та дуби у Дахнівському лісництві
09:04, 17 жовтня 2020 р.

Обласні керівники Черкащини в рамках акції «Мільйон дерев за добу» висадили сосни та дуби у Дахнівському лісництві

Черкащина приєдналися до Всеукраїнської акції «Мільйон дерев за добу», яка відбувається у всіх куточках України. Проєкт із озеленення України реалізовується за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Державного агентства лісових ресурсів України та благодійної організації «Благодійний фонд «Озеленення України».

Головний захід області відбувся у Дахнівському лісництві Черкаського лісгоспу. До осіннього висаджування лісу долучився голова Черкаської обласної державної адміністрації Сергій Сергійчук, його заступник, начальник Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Дзюбенко, керівники структурних підрозділів ОДА, територіальних підрозділів міністерств, відомств та інших центральних органів виконавчої влади області, громадськість.

Перед початком робіт лісівники провели інструктаж та продемонстрували різні методи створення лісових культур – за допомогою меча Колесова, висаджування сіянців із закритою кореневою системою та механізоване садіння. Усі разом учасники акції висадили 3,2 тис. сіянців сосни звичайної та 800 сіянців дуба червоного.

«Черкащина також приєдналася до Всеукраїнської акції та за добу в п’ятьох лісгоспах області активні жителі висаджують 32 тисячі дерев! Це Звенигородський, Корсунь-Шевченківський, Смілянський, Лисянський, Черкаський лісгоспи. Зокрема, службовці Черкаської обласної державної адміністрації заліснили 0,6 га, саджали дуби та сосни. Чудова ініціатива, яка об’єднує та виховує. Ми повинні частіше привертати увагу до проблем екології, а особливо привчати молоде покоління до збереження природи. Цьогорічна акція – лише частина глобальної ініціативи у 100 країнах світу», – зазначив голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук.

Про те, що акції з громадськістю з висаджування лісу проводяться щороку з просвітницькою метою та для привернення уваги до щоденної роботи лісівників, наголосив начальник Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Дзюбенко. Проте цієї осені, у зв’язку з карантинними обмеженнями, довелося зменшити кількість учасників акції і, зокрема, не задіювати учнів шкільних лісництв.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...