• Головна
  • Черкаські енергетики перевірили електропостачання на виборчих дільницях
08:12, 16 жовтня 2020 р.

Черкаські енергетики перевірили електропостачання на виборчих дільницях

ПАТ «Черкасиобленерго» провело низку заходів, спрямованих на забезпечння надійного електропостачання виборчих комісій і дільниць Черкаської області при проведенні чергових місцевих виборів-2020. Видано відповідний наказ, згідно з яким призначено робочу групу в управлінні Товариства та визначено заходи для виконання поставленого завдання.

Зокрема, на період проведення виборів призначено відповідальних чергових по Товариству зі складу керівного, оперативного і ремонтно-експлуатаційного персоналу, а також у кол-центрі (на час роботи дільниць).

Енергетики проаналізували схеми зовнішнього електропостачання приміщень виборчих комісій і дільниць, провели позапланові (додаткові) огляди ліній електропередач 0,4-20 кВ, трансформаторних підстанцій 6-20/0,4 кВ та іншого електрообладнання Товариства, задіяного в цих схемах. Виявлені дефекти усунуті, виконана розчистка повітряних ліній, схеми приведені до нормального режиму мережі. Чергові аварійні бригади укомплектовані всіма необхідними матеріалами, додатково опрацьовано порядок дій персоналу на випадок виникнення аварійних ситуацій у електричних мережах.

Для забезпечення резервного живлення приміщень виборчих комісій і дільниць підготовлені пересувні генератори, черговим бригадам проведені позапланові інструктажі та навчання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...