• Головна
  • Для громад Черкащини передали 10 шкільних автобусів за майже 20 мільйонів гривень
19:08, 15 жовтня 2020 р.

Для громад Черкащини передали 10 шкільних автобусів за майже 20 мільйонів гривень

Десять нових шкільних автобусів передали для громад у Черкаській області сьогодні, 15 жовтня.

Про це повідомила начальниці Управління освіти і науки Черкаської ОДА Оксана Сімушина, повідомляє кореспондент Zmi.ck.ua.

За її словами, загальна вартість автобусів становить 18, 4 мільйони. На один автобус витратили 1 мільйон 840 тисяч гривень.

Автобуси будуть безкоштовно перевозити дітей та педагогів до шкіл і додому. Загалом у Черкаській області підвозять дітей 182 шкіл. Наразі таких автобусів є 220 штук.

"Ми маємо можливість передати нашим школам ці автобуси. Велика увага урядом приділяється сільським школам. Упродовж цього року у нас відбулися зміни в мережі. Ми створили вісім опорних шкіл та 19 філій. У нас було створено та реорганізовано 412 школу та ліквідовано три. Шкільний автобус наразі потрібний сільській місцевості", – зазначила Оксана Сімушина.

Вона також додала, що в цьому році уряд виділив кошти по субвенції на придбання шкільних автобусів на умовах співфінансування – 70% за рахунок державного бюджету та 30% за рахунок місцевого бюджету. Упродовж тижня очікують ще на чотири автобуси, які будуть направлені до інших ОТГ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...