• Головна
  • Черкаський національний – у 30-ці найпопулярніших вишів за IT-спеціальностями
07:02, 15 жовтня 2020 р.

Черкаський національний – у 30-ці найпопулярніших вишів за IT-спеціальностями

Інформаційний ресурс «DOU» опублікував оновлений всеукраїнський рейтинг вишів для ІТ-галузі, що побудований на результатах даних з ЄДЕБО вступної кампанії 2020 року. За цим переліком можна побачити, куди найбільше прагнули вступити абітурієнти з найвищими конкурсними балами.

У рейтингу представлені університети, що отримали не менш як 200 заявок на всі IT-спеціальності. І навіть з цим бар’єром у перелік потрапили 82 університети.

За результатами рейтингу, Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького ввійшов у 30-ку найкращих і посів 26-ту сходинку із середньозваженим балом — 157,5. Варто зазначити, що середній бал, із яким подавали заявки до Київського національного університету ім. Т. Шевченка, складає 175,5, а найнижчий бал у рейтингу — 138,5.

- 26-те місце в переліку - це свідчення того, що IT-кафедри ННІ інформаційних та освітніх технологій і факультету обчислювальної техніки, інтелектуальних та управляючих систем ЧНУ надають якісні послуги студентам. IT-спеціальності - це сучасні й престижні професії. Будемо розвиватися в цьому напрямку й надалі, - зазначив ректор ЧНУ Олександр Черевко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...