• Головна
  • В одному з управлінь Черкаської ОДА аудитори виявили порушень на суму понад два млн грн
15:26, 12 жовтня 2020 р.

В одному з управлінь Черкаської ОДА аудитори виявили порушень на суму понад два млн грн

Черкаські аудитори виявили порушень на суму понад 2 млн грн в Управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації за період з 01.04.2016 по 31.05.2020 виявили фінансових порушень на загальну суму понад 2 млн грн.

Установа як головний розпорядник бюджетних коштів допустила використання бюджетних коштів на проведення капітальних видатків та оплату праці обслуговуючого персоналу, який закріплений за будівлею центру туризму, краєзнавства, екскурсій та спорту учнівської молоді, на суму понад 1 млн грн, що не відповідає меті, завданням та напрямам, визначеним у паспорті бюджетної програми «Забезпечення діяльності місцевих центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та проведення фізкультурно-масових заходів серед населення регіону».

На адресу Установи надіслано вимоги щодо усунення порушень і недопущення їх у подальшій роботі, попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства та ініційовано застосування заходу впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

За результатами контрольного заходу розглядається питання притягнення до адміністративної відповідальності за частиною першою статті 164-2 та за частиною п’ятою статті 164-12 Кодексу України про адміністративні правопорушення відносно осіб, які допустили порушення.

Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.

В Управлінні діє телефон довіри 63-85-90

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...