Підкорюють світ: українські вина SHABO завоювали 8 нагород на міжнародному Mundus Vini 2020

120 міжнародних експертів одного з найповажніших та найавторитетніших міжнародних конкурсів Mundus Vini 2020 Summer Tasting відзначили вина SHABO. «Золотими» та єдиними переможцями від України серед 4500 учасників з усього світу стали наші Шардоне Grande Reserve 2015 року та витримане ігристе брют Vaja Grand Cru 2013 року.

Mundus Vini проводиться з 2001 року в Німеччині, в місті Нойштадт. Конкурс організований на базі Meininger, одного з найстаріших (4 покоління!) та найбільших видавничих будинків, що випускає кілька популярних в Німеччині спеціалізованих видань.

Система дегустації відповідає стандартам міжнародних виноробних асоціацій (UIOE) і (OIV). Вино оцінюють за 100-бальною шкалою, як суму всіх критеріїв. Дегустація зразків проводиться наосліп. Згідно з правилами OIV, не більше 1/3 продукції може бути нагороджена призами.

Підкорюють світ: українські вина SHABO завоювали 8 нагород на міжнародному Mundus Vini 2020, фото-1 Підкорюють світ: українські вина SHABO завоювали 8 нагород на міжнародному Mundus Vini 2020, фото-2 Підкорюють світ: українські вина SHABO завоювали 8 нагород на міжнародному Mundus Vini 2020, фото-3

Загалом українські вина SHABO отримали на цьому конкурсі 8 нагород, 6 – з них срібні. Засновник компанії SHABO Гіоргі Іукурідзе відмічає, що подібні перемоги важливі не тільки для іміджу компанії, а загалом для створення бренду українського вина:

«Такі конкурси - це не тільки про поповнення скарбнички перемог винороба. Професійна оцінка міжнародного журі - це зворотний зв'язок, який говорить нам, чи в потрібному напрямку ми рухаємося. Це і про створення бренду українського вина. Сомельє і учасники конкурсу дізнаються про українські вина, їхню високу якість, а значить, можуть про нього розповідати.

Перемоги на іменитих конкурсах важливі для імпортерів, дистриб'юторів міжнародних мереж. Нагороди на міжнародних конкурсах - це відмітка імені та якості для споживача. Зараз вина SHABO є в 18 країнах світу. І це, багато в чому, завдяки тому, що якість нашого продукту відзначають на міжнародних конкурсах. Нашим завданням завжди було і буде - формувати позитивне ставлення до українського вина на світовому ринку. І те, що наші вина - вина України - завоювали близько 600 нагород за останні 5 років - це якраз результати, які говорять самі за себе. Українцям є чим пишатися. І завдання нашої компанії, це право їм забезпечувати».

За останні п’ять років тихі та ігристі вина SHABO отримали більше 600 міжнародних нагород та наразі представлені у 18 країнах світу. Щорічне розширення експортного ринку компанії у значній мірі є результатом перемог на світових винних конкурсах.

SHABO представить Україну на міжнародній винній виставці ProWein2021, що відбудеться у Дюсельдорфі. Це один з головних спеціалізованих заходів у світі, в якому SHABO приймає участь понад 5 років. Представляти бренд вина України продукція SHABO буде і на виставці ProWein Asia у Сінгапурі.

https://shaboshop.com.ua/

https://www.facebook.com/SHABO.UA/

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии