• Головна
  • Замовлення кухні - що потрібно знати клієнтові?
Новини компаній
11:07, 30 вересня 2020 р.

Замовлення кухні - що потрібно знати клієнтові?

Новини компаній

Процес замовлення кухні вимагає тісної взаємодії клієнта і виконавця. Яким би досвідченим не був дизайнер-замірник, він не вміє читати думок. Тому для обох сторін угоди важливо якомога швидше прийти до взаємного розуміння і налагодити контакт. У компанії Mebeltorg спілкування з клієнтами на етапах складання дизайну, комп'ютерної візуалізації гарнітура, розрахунку вартості і підписання договору довірено співробітникам зі значним досвідом у сфері виробництва меблів і знанням психології. Замовити виготовлення кухні за вашими розмірами ви можете прямо зараз на сайті mebeltorg.kiev.ua!

Замір кухні

Процедура складання дизайн-проекту кухні і підготовки технічної документації, а простіше кажучи - завмер, складається з наступних етапів:

1. Вивчення приміщення і твір первинних вимірювань.

2. Узгодження з клієнтом габаритів і місць розташування мийки, варочної поверхні та іншої електропобутової техніки.

3. Ознайомлення з побажаннями замовника і первинна 3D візуалізація кухні на ноутбуці.

4. Спільне «шліфування» проекту і остаточне затвердження замовником 3D макета гарнітура.

5. Вибір клієнтом ламінованої плити для виготовлення корпусу, фасадів, скла для вітрин, стільниці, фурнітури, кухонних аксесуарів, мийки, змішувача та електропобутової техніки.

6. Остаточний розрахунок вартості і узгодження термінів виготовлення кухні.

7. Складання та підписання договору.

З моменту приїзду представника Mebeltorg до підписання договору проходить в середньому 3-4 години. Дизайнер-замірник привозить з собою на адресу все зразки матеріалів. Завдяки такій наочної демонстрації наші клієнти, не купують «кота в мішку», а мають можливість отримати найбільш повне уявлення про свою майбутню кухню.

Практичні рекомендації тим, хто збирається замовити виготовлення кухні

Щоб процес виготовлення кухні, починаючи з виклику замірника і закінчуючи установкою гарнітура, пройшов гладко, і всі залишилися задоволені результатом співпраці, рекомендуємо взяти на озброєння наступні поради:

1. Не розділяйте такі поняття як ремонтні роботи на кухні і виготовлення гарнітура для цієї кімнати. В ідеалі потрібно одночасно запрошувати і представника бригади будівельників, і мебляра, щоб спільно скласти загальний проект. При такому підході ви зможете виключіть будь-які непорозуміння та забезпечите найкращий результат.

2. На нашому сайті можна зробити попередній розрахунок вартості кухні. Якщо ви в загальних рисах знаєте, кількість і габарити елементів вашого майбутнього гарнітура, скористайтеся цим сервісом. Такий підхід дозволяє заощадити час, дати первинну інформацію дизайнеру і оптимізувати ваші витрати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...