• Головна
  • На Черкащині 24 безробітні особи шукають роботу у сфері туризму
09:45, 30 вересня 2020 р.

На Черкащині 24 безробітні особи шукають роботу у сфері туризму

Усе більше людей відчувають потребу відпочити від шаленого ритму міста та поринути у дивовижний світ природи. Одним з таких місць, де можна спокійно насолоджуватися відпочинком і набиратися нових вражень є сільські зелені садиби. Останнім часом «зелений туризм», який активно розвивається на Черкащині, суттєво доповнюють нові оригінальні і креативні пропозиції активного відпочинку, знайомства з місцевою історією, традиціями, культурою і, найголовніше, родзинкою кожного села.

Про це повідомляє відділ інформаційної роботи ОЦЗ.

В основу проєктів покладена інноваційна ідея «тематичних сіл», що успішно підтвердила свою ефективність в багатьох країнах Європи. Господарі садиб запрошують на гостини, урізноманітнюють відпочинок, роблять його активним, змістовним, розважальним та оригінальним.

Туризм відіграє значну роль у створенні нових робочих місць, особливо у сільській місцевості. Існує позитивна динаміка щодо кількісних показників закладів тимчасового розміщення, зокрема сільських зелених садиб, таких наразі на Черкащині 46, а отже, щороку відкриваються нові туристичні інфраструктурні об’єкти.

З початку поточного року до обласної служби зайнятості від роботодавців Черкащини надійшло 20 вакансій туризмознавця, екскурсовода, організатора подорожей (екскурсій), організатора туристичної і готельної діяльності, агента з організації туризму, фахівця з готельного обслуговування. 16 вакансій були укомплектовані протягом двох календарних днів.

Що стосується громадян, які шукали роботу за цією професією, то таких за цей період було 96 осіб. На сьогодні на обліку служби зайнятості перебуває 24 безробітних громадян.

У переважній більшості вакансії надходили від НДП «Софіївка», Черкаського міського зоологічного парку, приватних підприємців Тетяни Делікатної, Любові Петрової та інших.

Рівень заробітної плати серед заявлених вакансій в середньому становить близько 8 000 тис. грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...