• Головна
  • Волонтери зібрали 500 мішків сміття на «чаші» Черкаської дамби
11:36, 28 вересня 2020 р.

Волонтери зібрали 500 мішків сміття на «чаші» Черкаської дамби

Черкаські активісти природоохоронного руху провели суботник на так званій «чаші» Черкаської дамби через Дніпро. Організатором цієї події є громадська організація «ЧистоЧе», засновниками якої є Ніна і Юрій Черники.

Партнерами акції виступили Ротарі Клуб Черкаси, «Фабрика Кави», піцерія «Клара Захарівна», IQ Tech. Для учасників акції наприкінці їхньої роботи грала DJ Oxygem.

Організація «ЧистоЧе» займається соціальними і екологічними проєктами в Черкасах (чисте повітря, висадка дерев, допомога людям із особливими потребами). Влітку її активісти започаткували цикл суботників, які проводили у різних локаціях міста. Суботня подія – наймасштабніший серед суботників організації за площею прибирання і за кількістю людей.

– У «чаші» реально дуже було багато сміття, тут практично ніколи не прибирали, бо ніхто не контролює, і також дуже важко сюди заїхати машиною, – каже Ніна Черник. – У нас маленька машина з причепом, вона багато разів вивозила мішки із сміттям до дороги, щоб потім велика машина вивезла усе це. Загалом ми назбирали більше 500 мішків. Повністю завантажений ЗІЛ уже повіз першу партію сміття, і ще потрібно буде приїжджати другий раз.

У суботнику брали участь близько 50 людей, це активні і небайдужі черкащани, багато людей було з дітьми.

– Ми інформуємо про наші заходи через інстаграм, люди роблять перепости, – продовжує розповідь Ніна Черник. – Приходять цілі компанії друзів, так само як і поодинокі активісти. Це такий захід, де дуже легко можна познайомитись із новими друзями-однодумцями.

Наступний захід, який запланувала організація, – це висадка дерев на початку жовтня. Також Ніна і Юрій Черники будуть підтримувати проєкти щодо створення сміттєсортувальних станцій у Черкасах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...