• Головна
  • Черкащан запрошують долучитися до Козацького Рейду
17:24, 22 вересня 2020 р.

Черкащан запрошують долучитися до Козацького Рейду

 Усіх охочих запрошують стати учасниками Козацького Рейду до Холодного яру. Захід відбуватиметься з 10 по 15 жовтня. Присвячений Рейд Дню Українського Козацтва 14 жовтня. Також в цей день відзначають День захисника України, День Української Повстанської Армії та свято Покрови Пресвятої Богородиці.

Проект поєднує духовні та історичні традиції від часів України-Русі до Героїв сьогодення у війні на Сході. Організаторами символічної подорожі стали ГО «Нова Січ», ЧГО «Вільне Козацтво Холодного Яру», Всеукраїнська газета «Козацький Край», ГО «Черкаське крайове товариство українського козацтва», ГО «Етнічні Козаки Подніпров’я», Козацький ДТВ «Дахнівська Січ» та Музейно-етнографічний комплекс «Дикий Хутір».

Рейд пройде під гаслом: « Від Козаків до Кіборгів. Українці – Нація Переможців!». Його мета – вшанування Героїв усіх часів, котрі боролися за волю України. Він буде проходити без участі політичних партій та їхньої символіки.

Старт Рейду відбудеться 10 жовтня у «Дахнівській Січі», Черкаси. Наступного дня проект продовжиться вже на Чигиринщині. Кожна група матиме свій визначений маршрут. Заключний етап руху рейдових груп – збір 14 жовтня на хуторі Буда, біля Дуба Залізняка.

Детальний план Рейду наразі формується і буде повідомлений окремо.

Учасниками заходу може стати кожен, хто має бажання відновити козацьку славу. Щоб приєднатися до патріотичного культурного походу слід повідомити організаторів та зареєструватися.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...