• Головна
  • Нову амбулаторію та стадіон побудували у Степанецькій ОТГ
12:43, 17 вересня 2020 р.

Нову амбулаторію та стадіон побудували у Степанецькій ОТГ

17 вересня у Степанецькій громаді відкрили два нові об’єкти: стадіон зі штучним покриттям та амбулаторію сімейної медицини.

- Стадіон, розмірами 42 х 22 метри, знаходиться на території Степанецького ліцею. Але тут ганятимуть м’яча не лише школярі — на полі тренуватиметься і місцева футбольна команда «Росава». Досі у нас не було стадіону, який відповідав би сучасним вимогам. Реалізувати проєкт вдалося завдяки підтримці державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України», — розповідає голова Степанецької громади Олександр Яременко.

Завдяки ще одному благодійному проєкту, були закуплені сонячні панелі, які буде встановлено на стадіоні – для його освітлення у темну пору, щоб спортсменам зручно було тренуватися навіть увечері.

Щодо амбулаторії, то досі у Степанцях лікарі проводили прийом у приміщенні, якому вже 44 роки. Нове приміщення, споруджене за програмою «Доступна медицина», передбачає окремий вхід для діток, яким робитимуть вакцинації у кабінеті щеплень.

- Крім того, в амбулаторії є денний стаціонар та кабінет здорової дитини, — розповідає лікар загальної практики сімейної медицини Леся Трофимчук. – Разом із новою амбулаторією, ми отримаємо автомобіль, обладнання для телемедицини, три комп’ютери та три кардіографи.

Як зазначив голова Степанецької громади Олександр Яременко, при новій амбулаторії планується відкриття аптеки та кабінету УЗД. А у приміщенні, де раніше знаходилася Степанецька амбулаторія сімейної медицини, громада планує відкрити відділок поліції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...