Кандидат у мери Черкас Віталій Ільченко запрошує містян на «Черкаський прованс»

Кандидат у мери Черкас Віталій Ільченко запрошує містян на «Черкаський прованс».

16 вересня у місті стартує конкурс «Черкаський Прованс». Впродовж трьох днів кілька груп митцівспільно з містянами будуть розмальовувативхідні двері під’їздів.У першому етапі конкурсу малюнком планується охопити 25 під’їздів.

Історію появи конкурсу у Черкасах повідомляє кандидат на посаду міського голови Черкас від ПП «Слуга Народу» Віталій Ільченко.

"Ще у серпні до мене звернулись представники молодіжних громадських організацій з ініціативою підтриматипроведення у Черкасах пленеру молодих художників у стилі арт-стріт. При обговоренні такоїініціативи і виникла ідеяхудожньогооздоблення дверей під’їздів міських будинків", - пригадує Віталій Ільченко. - Як повідомили ініціатори проекту, ужепочались підготовчі роботи- підбор ескізів та матеріалів для виконання художніх робіт, домовленості з керівниками ОСББ та врахування їх бачення щодо ескізів на дверяхбудинків.

Особливу подяку Віталій Ільченко висловив керівникам ОСББ, які максимально сприяють і наразі спільно з художниками проводять активну підготовку до початку конкурсу. 

Усіх зацікавлених та небайдужих містян Віталій Ільченко запросив долучитись до молодіжноїініціативи, щоб уже взавтра розпочати робити Черкаси кращим та комфортнішим!

Координатор проєкту: Ігор 063-295-92-39

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии