• Головна
  • Астероїд, відьми і Чайковський, або чому варто побачити Тясминський каньйон
07:50, 12 вересня 2020 р.

Астероїд, відьми і Чайковський, або чому варто побачити Тясминський каньйон

Словосполучення "каньйон на Черкащині" у переважної більшості мандрівників асоціюється із селищем Буки, що у Жашківському районі. Власне, і у місцевих, черкаських теж. Навіть далеко не всі жителі області знають, що на землі Богдана і Тараса, як прийнято останнім часом називати Черкащину, є ще один, не такий великий, але не менш мальовничий, каньйон. Розкинувся він на берегах річки Тясмин, на околицях Кам’янки.

Про це пише "Порадниця".

Свого часу це невелике, але доволі затишне містечко, найчастіше поєднували з пам’ятником Пушкіну і декабристам. Бути у Кам’янці і не сфотографуватися з цією компанією – то ще треба вміти. Чого тільки не побачиш на світлинах із цими бравими хлопцями: і пляшки з-під пива, і дружні обійми та імітацію посвяти в декабристи. Словом, розважаються туристи як можуть. Але не ними єдиними. Нині у місті є дитячий музичний парк, одна з найдовших в Україні алея сакур і навіть збудована сонячна електростанція.

Однак повернемось до каньйону. Теперішній Тясминський каньйон – це прибрані береги, оглядові майданчики, доріжки, вимощені плиткою, вказівники, джерела та пристань для човнів. Усе, як годиться. Але ще зовсім недавно на цьому місці не було практично нічого. Щоб подивитися на річку і скелі, треба було дертися крізь зарості, а після дощу то й взагалі – бовтатись у багнюці. Однак усе змінилося після того, як місцева влада виграла ґрант. За європейські кошти каньйон за досить-таки нетривалий час вдалося перетворити на привабливий туристичний об’єкт. Єдине, чого там справді не вистачає, – це готелю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...