• Головна
  • Віталій ІЛЬЧЕНКО: «Студенти будуть отримувати якісну освіту і працювати в Черкасах»
08:00, 11 вересня 2020 р.

Віталій ІЛЬЧЕНКО: «Студенти будуть отримувати якісну освіту і працювати в Черкасах»

Відкриття реконструйованого навчального корпусу №4 Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького з аудиторіями і лабораторіями, оснащеними із використанням сучасних технологій стало радісною подією для викладачів ВИШу, його студентів і містян. Черкасці тепер мають привабливу архітектурну споруду у середмісті, студенти ж отримали оновлені навчальні приміщення з високотехнологічним обладнанням для навчання і науково-дослідницької роботи.

Нагадаємо, що інститутське приміщення було побудовано у 1932 році. Під час пожежі у квітні 1990 вогонь миттєво поглинув дерев’яні перекриття і перегородки, швидко розповсюджувався пустотами і став причиною масштабної пожежі в центрі Черкас.

За спогадами учасників тих подій від високої температури плавилися ґудзики на плащах і гума протигазів вогнеборців. 19 пожежних потрапили до лікарень, а одному пожежа коштувала життя. Стихію перемогли, праве крило вдалося відстояти. Але всі ми добре пам’ятаємо, як кілька десятиліть аварійне приміщення було закрите.

Привітати студентів і керівництво Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького, одного з найуспішніших ВИШів України і гордість нашого міста прийшов і Віталій Ільченко, кандидат від Зе!команди на посаду мера м. Черкаси.

– Відповідальність перед Черкаською громадою, сьогодні, у нелегкий для країни час, дозволила спільними зусиллями держави, Уряду та керівництва університету відновити будівлю цього навчального корпусу. Від сьогодні це місце наповниться вашою енергією, яка заряджає на успіх, – зазначив Віталій Ільченко. – Наша відповідальність і наше завдання створити умови для того, щоб молоді та освічені випускники отримали можливості для успішної самореалізації саме в нашому місті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...