• Головна
  • В області навчали готувати проекти на секторальну підтримку ЄС
14:18, 10 вересня 2020 р.

В області навчали готувати проекти на секторальну підтримку ЄС

 Близько 70 представників райдержадміністрацій, міськвиконкомів, ОТГ області та структурних підрозділів облдержадміністрації 7-8 вересня пройшли навчання з конкурсного відбору проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від ЄС.

Організували навчання Департамент регіонального розвитку облдержадміністрації, Черкаська Агенція регіонального розвитку та Черкаський обласний центр перепідготовки кадрів.

Протягом двох днів, учасники навчання мали змогу ознайомитися зі змінами в законодавстві та умовами проведення конкурсного відбору, програмами регіонального розвитку та обсяг їх фінансування, особливостями оцінювання проектів експертами, структурою та правильним оформленням проекту.

Також організатори навчання представили приклад проекту-переможця конкурсного відбору минулих років, а саме: «Розбудова та облаштування туристичного об’єкту Тясминський каньйон».

Відзначимо, Мінрегіон 03.09.2020 оголосив початок конкурсного відбору проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від ЄС.

Після проходження навчання, їх учасники приступають до написання проектів. В першій декаді жовтня планується проведення фокус-груп, на яких презентують ті проекти, які напишуть до цього часу, а місцеві експерти з регіонального розвитку нададуть рекомендації до поліпшення проектів. Після доопрацювання проектів їх треба зареєструвати на платформі Мінрегіну. Про час, форму проведення фокус-груп всіх зацікавлених повідомлять додатково.

Довідково:

Для участі в конкурсному відборі заявник проекту, виключно в електронному вигляді, до 17 год. 00 хв. 20 жовтня 2020 року включно, подає через онлайн-платформу Мінрегіону за посиланням: https://sectoral.minregion.gov.uaдокументи(заявку на участь, інформаційну картку проекту та опис проекту, оформлені відповідно до вимог, визначених наказом Мінрегіону від 18.05.2017 № 120, зі змінами).

Оцінка проектів здійснюється експертами, в строк, який становить не більше 2 місяців з початку оцінювання.

За результатами оцінювання проектів Мінрегіон формує рейтингові списки проектів, які пройшли оцінювання. Відбір рекомендованих до фінансування проектівздійснює утворена Мінрегіоном комісія на основі сформованих за результатами оцінювання рейтингових списків проектів. Після прийняття рішення комісії Мінрегіон у триденний строк розміщує на власному офіційному веб-сайті інформацію про результати конкурсу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...