• Головна
  • У Черкасах розпочинають будувати дорогу на вулиці Сержанта Жужоми
15:36, 4 вересня 2020 р.

У Черкасах розпочинають будувати дорогу на вулиці Сержанта Жужоми

У мікрорайоні Митниця розпочинаються роботи з капітального ремонту та реконструкції вулиці Сержанта Жужоми.

Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

“Нарешті ми отримали дозвіл на проведення цих робіт від ДАБІ. Ремонт вулиці Сержанта Жужоми дозволить з’єднати вулицю Гагаріна та Героїв Дніпра. Більше двох десятків років жителі міста чекали на ремонт цієї дороги. Нарешті ми це зможемо зробити”, - відзначив Анатолій Бондаренко.

За словами директора підрядної організації ПП “Дорстрой” Ігоря Віблого, на вулиці Гагаріна планується створення розв’язки у вигляді кільця, щоб повертати на вулицю Сержанта Жужоми стало безпечніше. Окрім того, згідно з проектом, будуть зроблені велодоріжки та весь необхідний благоустрій території.

“Зараз тривають підготовчі роботи – розчистка від чагарників. Спочатку будуть проводитися земельні роботи - перенесення магістралей, ущільнення грунту. Це один із основних факторів вдалого виконання проекту. Щодо термінів - все залежить від обсягів фінансування та погоди, бо під час дощів у землю не полізеш. Потужності нашого підприємства дозволяють якісно та відносно швидко виконати роботи. Переконаний, що вулиця Сержанта Жужоми буде краще за Героїв Дніпра”, - відзначив Ігор Віблий.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...