Як правильно вибрати чохол на айфон: інструкція з вибору
Новини компаній
09:30
25 липня
Петицію про відновлення архітектурної пам’ятки “Рибний ряд” зареєстрували на сайті Черкаської міської ради.
“У дворі по вул. Хрещатик 190, знаходиться занедбана історична будівля. Це колись був так званий «Рибний ряд», звідти починалися Черкаси. Збудована ця будівля була в 1909 році. Дерева майже лежать вже на криші будівлі. Цю будівлю можливо відновити, реставрувати та проводити там екскурсії.” – йде мова у петиції.