• Головна
  • В'ячеслав Миколаєнко стане директором Черкаської міської дитячої лікарні
09:30, 3 вересня 2020 р.

В'ячеслав Миколаєнко стане директором Черкаської міської дитячої лікарні

Як інформують у міськраді Черкас, У конкурсі на заміщення вакантної посади директора КНП «Черкаська міська дитяча лікарня» переміг В’ячеслав Миколаєнко.

Про це міському голові Анатолію Бондаренку доповів директор департаменту охорони здоров’я і медичних послуг Черкаської міської ради Всеволод Кульчиковський.

За словами головного медика Черкас, В’ячеслав Миколаєнко характеризується позитивно, має досвід роботи на посаді головного лікаря Чорнобаївської ЦРЛ, завідувача дитячим ЛОР-відділенням обласної дитячої лікарні, в.о. головного дитячого отоларинголога області.

«В’ячеслав Леонідович сповнений рішучості працювати і забезпечувати функціонування лікарні для того, щоб вона посіла достойне місце серед інших лікувальних закладів міста Черкаси», - зазначив Кульчиковський.

Заступник міського голови Ігор Волошин зазначив, що конкурс за заміщення вакантної посади був проведений відкрито із дотриманням усіх вимог чинного законодавства, у ньому могли взяти участь усі охочі.

«Мої перші кроки на новій посаді будуть в напрямку покращення надання стаціонарної хірургічної допомоги. Також будемо покращувати кадрове оснащення по окремих спеціальностях і проводити роботу із залученню фахівців на вакансії», - зазначив В’ячеслав Миколаєнко.

Міський голова Анатолій Бондаренко вже підписав усі необхідні документи, і Миколаєнко приступить до виконання обов’язків з 14 вересня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси
Оголошення
live comments feed...