Сьогодні у Черкасах відбудеться публічна дискусія "Чи здатен громадський транспорт Черкас бути комфортним?"

Одна з дуже болючих для містян тем, за яку, на жаль, якісно так і не змогла взятися міська влада - питання громадського транспорту. Такі звичні для європейського громадянина речі, як відслідковування руху транспорту в додатку, безконтактна оплата за проїзд, електронний квиток, табло з часом прибуття найближчого автобуса для м. Черкаси є поки недосяжною мрією.

В цьому напрямку доволі успішно рухаються деякі обласні центри, одним з яких є Житомир. Ініціатором більшості нововведень в Житомирі в сфері громадського транспорту був і лишається Дмитро Ткачук, екс-заступник міського голови Житомира.

19 серпня Дмитро відвідає Черкаси, де візьме участь в публічні дискусії "Чи здатен громадський транспорт Черкас бути комфортним?" разом з громадськими активістами, перевізниками та представниками місцевої влади.

Захід відбудеться о 15:00 у готелі Оптіма.

Одразу після публічної дискусії відбудеться тренінг від Дмитра Ткачука на тему вдосконалення роботи громадського транспорту обласного центру, який триватиме з 16:00 до 19:00, де він поділиться успішним досвідом перетворень сфери громтранспорту міста Житомир та дасть рецепти успіху для міста Черкаси.

Провинция (г. Черкассы)
Черкаси
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии