• Головна
  • Сьогодні у Черкасах відбудеться публічна дискусія "Чи здатен громадський транспорт Черкас бути комфортним?"
12:00, 19 серпня 2020 р.

Сьогодні у Черкасах відбудеться публічна дискусія "Чи здатен громадський транспорт Черкас бути комфортним?"

Одна з дуже болючих для містян тем, за яку, на жаль, якісно так і не змогла взятися міська влада - питання громадського транспорту. Такі звичні для європейського громадянина речі, як відслідковування руху транспорту в додатку, безконтактна оплата за проїзд, електронний квиток, табло з часом прибуття найближчого автобуса для м. Черкаси є поки недосяжною мрією.

В цьому напрямку доволі успішно рухаються деякі обласні центри, одним з яких є Житомир. Ініціатором більшості нововведень в Житомирі в сфері громадського транспорту був і лишається Дмитро Ткачук, екс-заступник міського голови Житомира.

19 серпня Дмитро відвідає Черкаси, де візьме участь в публічні дискусії "Чи здатен громадський транспорт Черкас бути комфортним?" разом з громадськими активістами, перевізниками та представниками місцевої влади.

Захід відбудеться о 15:00 у готелі Оптіма.

Одразу після публічної дискусії відбудеться тренінг від Дмитра Ткачука на тему вдосконалення роботи громадського транспорту обласного центру, який триватиме з 16:00 до 19:00, де він поділиться успішним досвідом перетворень сфери громтранспорту міста Житомир та дасть рецепти успіху для міста Черкаси.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси
Оголошення
live comments feed...