Новини компаній
14:05, 14 серпня 2020 р.
Надійне джерело

Ландшафтний дизайн Чернівці

Новини компаній
Ландшафтний дизайн Чернівці

Ландшафтний дизайн Чернівці - ми створюємо віртуальну красу, яка за допомогою наших фахівців, досить швидко і до найдрібніших деталей перетворюється в реальність. Студія Романа Москаленка на професійній основі займаємося таким напрямком дизайну як ландшафтний дизайн, робимо благоустрій прибудинкової території, створюємо унікальний, стильний дизайн навколишнього середовища.

Ландшафтний дизайн Чернівці , фото-1

Сучасний ландшафтний дизайн

  • Розробляючи ландшафтний дизайн будинку і створюючи красу, перш за все наші фахівці опрацьовують технологічну сторону щодо раціонального використання території. Дуже важливо знайти правильне застосування кожного квадратного метра ділянки, до дрібниць продумати, де прокласти доріжки, як виконати зонування, де будуть знаходиться місця відпочинку, місця прохідних зон, парковки або басейну.
  • У випадках коли на ділянці є перепади висот, наші фахівці всі мінуса переробляють в плюса. Ми запропонуємо Вам оптимальне рішення по зміцненню стін на ділянці, а ярусність ландшафтних композицій тільки додасть краси і шарму Вашій ділянці.
  • Ми підбираємо згідно з обраного стилю, всілякі елементи декору, розробляємо ексклюзивний дизайн альтанки, лавки або інші малі архітектурні форми ручної роботи. Також розглянемо можливість розміщення на ділянці замовника різних басейнів, декоративного ставка, декоративного водоспаду з каскадами. Крім цього, ми займаємося розробкою та проектуванням всіляких декоративних фонтанів.
Ландшафтний дизайн Чернівці , фото-2

Паркова скульптура

Скульптура в ландшафтному дизайні - родзинкою ландшафтного проекту можуть стати різні садово-паркові скульптури, виконані за унікальною технологією нашими скульпторами з подальшою металізацією скульптури сріблом. Їх відмітною особливістю є висока деталізація скульптури в цілому і її окремих елементів.

Ще однією відмінною рисою нашого ландшафтного дизайну є декоративне ландшафтне освітлення і його різновиди. Систем освітлення на ділянці як правило ми застосовуємо одночасно кілька різних, адже від них буде залежати як буде виглядати ділянка в різний час доби.

Наші інженери прораховують до деталей який тип освітлення використовувати, де встановити підсвічування, як правильно прокласти електричні комунікації. Поєднання ландшафтного освітлення з різного роду декором або рослинністю робить такий ландшафтний дизайн дуже красивим.

Звертайтеся до студії Романа Москаленка, ми готові втілити Ваші мрії і сміливі творчі задуми в конкретне композиційне рішення. Більше інформації про послуги нашої студії Ви можете побачити у нас на сайті - ландшафтний дизайн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дизайн інтер’єру #дизайн інтер’єру в квартирі #дизайн студія #дизайн проект
Оголошення
live comments feed...