• Головна
  • Міжнародна компанія планує побудувати у Черкасах спорткомплекс
08:00, 13 серпня 2020 р.

Міжнародна компанія планує побудувати у Черкасах спорткомплекс

Як інформують у міськраді Черкас, Анатолій Бондаренко зустрівся із представниками міжнародної компанії Behlen EPC. На ній ішлося про можливість будівництва нового спортивного комплексу шляхом залучення коштів бюджету та іноземної позики.

До обговорення з боку міської влади долучилися директор департаменту економіки та розвитку Ірина Удод, директор департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов, заступник директора департаменту фінансової політики Олена Шевченко, очільник комунального підприємства МСК «Дніпро» Юрій Гончаров, заступник міського голови Юрій Ботнар, головний архітектор Віталій Чернуха.

Сторону гостей представляли віцепрезидент корпорації Behlen EPC Олег Затуловський, Володимир Шумілін, який донедавна працював заступником міністра культури, молоді та спорту (нині – компанія «Спорт-Проект»), та Ігор Копійчак зі столичного представництва фірми.

Компанія Behlen EPC спеціалізується на обробці металу та виготовленні металевих конструкцій. Свою діяльність розгорнула за трьома напрямками – сільськогосподарське обладнання, дорожнє будівництво та будівлі спортивної інфраструктури. Мають досвід роботи в Грузії (зводили комплекси в Батумі) та в Канаді. В Україні працюють із 2003-ого року.

– Виробництво цих конструкцій ми здійснюємо в Канаді, а монтуємо безпосередньо на місці, – говорить Олег Затуловський. – Зі свого боку ми пропонуємо взяти участь у програмі кредитування, за якою 15 % внесок міста, решта – позика терміном на п’ять років. Найголовніше визначитися з тим, що ми будемо будувати. Сьогодні, водночас, важливо врахувати й функціональне навантаження комплексу.

Директор комунального підприємства «МСК «Дніпро» (Черкаси) Юрій Гончаров додав, що нині мають плани на будівництво ще одного спортивного комплексу на території Центрального стадіону. Там планують облаштувати новий зал для ігрових видів спорту.

За його словами, місто потребує більшу кількість майданчиків для тренувань, зокрема, й спортсменів муніципального клубу. Нині в його складі шість команд, які об’єднують гравців із футболу, волейболу, футзалу та регбі.

Міський голова підсумував, що Черкаси відкриті до співпраці й готові вивчити пропозицію цієї міжнародної компанії.

– Найближчим часом ми підготуємо технічне завдання, аби більш предметно обговорити деталі нашої співпраці та будівництва, – сказав Анатолій Бондаренко. – Водночас, участь у такому проекті ми маємо обговорити з депутатами міської ради. Звісно, місто зацікавлене в розвиткові спортивної інфраструктури, оскільки це – здоров’я, дисципліна та трамплін для досягнення успіху нашою молоддю. Ми збільшили видатки на галузь фізичної культури та спорту із понад 16 млн у 2016 році до 47 млн грн у 2019-ому році.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси
Оголошення
live comments feed...