• Головна
  • Польські мінеральні добрива від компанії «TerraGrain»
Реклама
11:21, 25 червня 2020 р.

Польські мінеральні добрива від компанії «TerraGrain»

Реклама

Мінеральне добриво, безпосередньо впливає на кількість і якість сільськогосподарських культур, є одним з найбільш важливих факторів і має величезне значення для підвищення врожайності і не тільки в весняний період польових робіт, але і протягом всього зростання сільськогосподарських культур. Компанія «TerraGrain» є імпортером мінеральних добрив виробників Luvena, GrupaAzoty і інших компаній. На сайті: https://terragrain.eu,представлений каталог з азотними, фосфорними, калійними добривами від відомих польських виробників. Асортимент дуже багатий, тому, безумовно, кожен зможе вибрати відповідний вид добрива і оформити покупку на вигідних умовах.

Для чого потрібні добрива?

Мінеральні добрива - це комплекс препаратів, який характеризуються високою концентрацією живильних речовин в доступних для рослин формах, використовуваних в рослинництві для збагачення грунту поживними речовинами. І таким чином служать для поліпшення фізичних, хімічних і біологічних властивостей, необхідних для отримання оптимального врожаю високої якості.

Особливості добрив:

  • Азотні добрива. Важливим інгредієнтом, необхідним для синтезу білків в рослинах, є азот, тому азотні добрива особливо популярні. Вони призначені для сільськогосподарського сектора, тому що, вони дозволяють підвищити ефективність сільськогосподарських культур (збільшення врожайності), а також збільшення зеленої маси.
  • Калійно-магнієві добрива впливають на краще засвоєння і активність поживних речовин. Більш того, ці добрива також мають цінний для правильного розвитку водорозчинний калій. У каталозі ви знайдете широкий вибір високоякісних препаратів, призначених для всіх видів сільськогосподарських культур, а також для удобрення грунту і для будь-яких позицій.

Що ми пропонуємо?

  • Мінеральні добрива виробників: Luvena, GrupaAzoty і інших компаній. У нашій пропозиції ви знайдете широкий асортимент мінеральних добрив, які будуть відповідати вашим очікуванням.
  • Транспортні послуги з оформленням супровідних документів.
  • Послуги зберігання. Послуги фасування для подальшого перевезення.

Компанія «TerraGrain» - лідер в поставках добрив на український ринок. Завдяки багаторічному досвіду і організації поставок в регіони, ви зможете замовити будь-який обсяг добрив з доставкою за вигідною ціною і гарантією якості.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...