• Головна
 • Як працює пультова охорона компанії Легіон, і де її вигідно використовувати
Реклама
16:17, 20 червня 2020 р.

Як працює пультова охорона компанії Легіон, і де її вигідно використовувати

Реклама

Пультова охорона - сигналізація - вдає із себе комплекс технічних засобів і фізичних сил, що забезпечують цілодобове спостереження, і охорону з можливістю оповіщення власника приватної або державної власності, або реагуванням мобільної групи. Продавати і надавати послугу пультової охорони можуть як державні спеціальні підрозділи, так і приватні фірми. Вам варто пройти за посиланням https://legion-security.com.ua/ohrannoe-agentstvo-na-tairova/ та більш докладніше ознайомитися з пропозицією охоронної агентством Легіон!

Система пультової охорона складається з:

 • датчики тривоги,
 • централь,
 • диспетчерський пульт,
 • мобільні групи.

Розглянемо принцип дії такої сигналізації

Існує об'єкт, оснащений датчиками охоронної або охоронно-пожежної системи, такими як наприклад датчик відкриття дверей, димової датчик, датчик руху або ж датчик витоку газу. Якими датчиками буде укомплектована система безпеки залежить від типу приміщення, квартира це чи офісна будівля, склад або велике підприємство. При спрацьовуванні датчика або датчиків, сигнали від них надходять на спеціальний приймально-контрольний прилад - централь, далі ВКП формує інформацію певного типу і передає на центральний диспетчерський пункт. Оператор пульта охоронної організації, виходячи від отриманої інформації приймає рішення про спрацювання мобільної групи, яка виїжджає на об'єкт, що охороняється з метою з'ясування причин спрацювання охоронної сигналізації або ж надання послуг фізичної охорони.

На даний момент на ринку пристроїв охоронної сигналізації існує дуже широкий вибір на будь-який смак, колір і гаманець. Перед тим як вкладати гроші в обладнання сигналізації слід відразу ж визначаться який охоронною фірмою буде надаватися послуга пультової охорони, так як відразу ж треба уточнити який тип обладнання підтримує їх охоронний пульт. Також на сьогоднішній день існує обладнання з різним типом передачі тривоги, популярні і поширені канали передачі:

 • за допомогою GSM, застарілий вигляд зв'язку, але поки що існуючий, простіше кажучи сигнал надходить SMS або автодозвон.
 • або ж GPRS - найпоширеніший спосіб - через мобільний інтернет.

У пультової охорони Вашого майна можна виділити кілька переваг:

 • цілодобовий моніторинг - об'єкт знаходиться під наглядом 24/7
 • оперативність - спрацьовування мобільних груп охоронних організацій дійсно висока, так як вони розосереджені по всьому місту, а також бережуть свою репутацію
 • функціональність - можливість установки різних типів датчиків
 • швидкість і легкість в установці

Єдиний, можливо для когось маленький мінус, це щомісячна оплата послуг, що надаються охоронним агентством, навіть в разі не форс-мажорів, хоча в разі реальної загрози є ймовірність заплатити більше.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...