Особливості номерків для гардеробу
Номерки для гардеробу представляють собою номерки, які використовують для розміщення на них одягу. Виготовлені ці елементи можуть бути із різних матеріалів, серед яких особливе місце займають метал, дерево, пластик та акрил. Також досить часто зустрічаються комбіновані варіанти, які поєднують у собі декілька матеріалів. Розглядаючи стандартний номерок, варто звернути увагу на те, що на ньому найчастіше зустрічаються цифри. Але якщо є необхідність, виробники виконають те, чого забажає клієнт. На сайті https://www.raiderpro.com/accessories/nomerki/ у вас є можливість придбати номерок для гардеробу на будь-який смак або заказати їх на індивідуальне виготовлення.
Різновиди номерків для гардеробу
Не дивлячись на те, що номерки для гардеробу можуть бути виготовлені з будь-якого матеріалу, варто звернути увагу на те, що вони можуть мати будь-яку форму. Найчастіше ці елементи зустрічаються круглої, овальної, квадратної, прямокутної форми, але є можливість замовити будь-який інший вид.
Найбільш розповсюдженим видом номерка є той, який виготовлено із акрилу (оргскла). В першу чергу цей матеріал використовують за рахунок наступних переваг:
- легкість матеріалу;
- міцність;
- простота в плані обробки;
- приємний на дотик;
- широкий вибір кольорового оформлення.
Такий варіант можна використовувати будь-де. Для нанесення цифр на номерок, виготовлений із цього матеріалу, досить часто використовують метод трафаретного друку або лазерного гравіювання. Це дає можливість отримати зображення, яке не стирається. В останнім часом широкого розповсюдження набула технологія УФ-друку.
На друге місце по розповсюдженню виходять номерки, виготовлені із металу. Для них найчастіше використовується латунь. Її товщина може складати від 0,8 мм до 3 мм. Особливістю цього матеріалу є те, що його можна шліфувати до дзеркального або матового стану. Окрім цього, логотип та цифри можуть додатково покриватися емаллю. Для виготовлення номерків із металу використовують такі способи, як вирубка, фрезеровка та травлення.
Якщо є необхідність у виготовленні дерев’яних номерків, то їх виготовляють найчастіше зі звичайного дерева або фанери. Для цього можуть бути використані такі методи, як гравіювання (механічне або лазерне). Окрім цього дерево можна покривати лаком різного кольору для придання йому іншого зовнішнього вигляду.