• Головна
  • Як виглядає промислове охолодження?
Реклама
12:10, 13 травня 2020 р.

Як виглядає промислове охолодження?

Реклама
Як виглядає промислове охолодження?, фото-1

Сьогодні холодильники та морозильні камери https://legat.com.ua/holodilnye-i-morozilnye-kamery/ є основою для зберігання продуктів. Магазинам або виробничим видам діяльності потрібна надійна система охолодження.

Охолоджувальні камери є важливим елементом обладнання кожного магазину, де продаються харчові продукти. Це дозволяє зберігати їх в правильних умовах. Основні холодильні пристрої, що застосовуються в промисловості, включають:

·охолоджувальні приміщення,

·морозильні камери,

·льодогенератори,

·резервуари для холодного зберігання,

·холодильні установки.

Незалежно від того, яке холодильне обладнання ви обрали, варто звернути увагу на деякі основні особливості, яким повинен відповідати кожне з них. Обладнання перш за все повинно бути енергоефективним та повністю автоматизованим. Кожен такий пристрій повинен мати функцію автоматичної реєстрації температури. Також варто перевірити, чи успішно пройшло обладнання ряд тестів, які дозволять оцінити якість та продуктивність виробу.

Холодні кімнати

Холодні приміщення - один із видів обладнання, який зустрічається в промисловості. Їх часто використовують у професійних ресторанних та готельних кухнях, молочних, рибних і переробних підприємствах, оптових продажах їжі, в лікарнях. Завдяки певній технології, холодні приміщення мають забезпечити свіжість фруктів, овочів, делікатесних продуктів. Холодильні приміщення також створені для збереження смакових та харчових цінностей. Купуючи обладнання, важливо, щоб воно було герметичним і відповідало усім санітарним вимогам. Холодильні приміщення повинні бути побудовані так, щоб їх було легко переставити і відрегулювати їх макет до заданого місця. Камери також повинні бути мобільними, що дозволяє легко перевозити їх.

Охолоджувачі

В даний час більшість підсобних приміщень мають кондиціонер. В останні роки в процесі кондиціювання повітря застосовують фреон, який дуже шкідливий для навколишнього середовища, бо потрапляє в атмосферу і викликає розширення озонової діри. Поінформованість про екологічні проблеми в усьому світі зростає. Тому у сфері охолодження також створюються інноваційні проекти, головним завданням яких є захист нашої планети. Таким чином були створені охолоджувачі, тобто система кондиціонування, яка стає все більш поширеною. Замість фреону для кондиціонування приміщень використовується крижана вода, яка охолоджується до температури 6 градусів Цельсія. Перевагою цього типу установки є її низький коефіцієнт відмов. Якщо виникає проблема, немає небезпеки забруднення, оскільки просочується лише звичайна охолоджена вода. Варто інвестувати в таку систему охолодження не тільки через низький коефіцієнт відмов та низькі експлуатаційні витрати, а й її вплив на навколишнє середовище.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...