• Головна
  • Медичні працівники Черкас та області отримали партію благодійної допомоги від мережі «Епіцентр» для запобігання поширенню COVID-19
Новини компаній
10:52, 8 травня 2020 р.

Медичні працівники Черкас та області отримали партію благодійної допомоги від мережі «Епіцентр» для запобігання поширенню COVID-19

Новини компаній

Лікувальні заклади Черкаської області продовжують отримувати благодійну допомогу для боротьби із пандемією COVID-19.

6 травня 2020 року мережа торговельних центрів «Епіцентр» передала для закладів здоров’я Черкащини партію медичних масок, захисних окулярів та спеціальних комбінезонів підвищеного рівня захисту.

За словами представників мережі, їх нещодавно доставили в Україну у складі великої партії гуманітарної допомоги для медзакладів на борту найбільшого та найпотужнішого в світі транспортного літаку Ан-225 «Мрія».

Мережа ТЦ «Епіцентр» із самого початку пандемії зобов’язалась допомагати засобами індивідуального захисту та іншим медичним обладнанням для лікарів та лікарень України. Уманська міська лікарня отримала допомогу від компанії «Епіцентр К» однією з перших. В лікарню передали 5 тис. медичних масок, 100 захисних комбінезонів та 50 захисних окулярів.Допомогу у вигляді 10 тис. медичних масок, 300 захисних комбінезонів та 150 захисних окулярів отримали і лікарні міста Черкаси: КНП «Черкаська обласна лікарня» та КНП «Третя Черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги».Загалом, Черкаська область отримала допомогу від Епіцентру у розмірі: 40 тис. медичних масок, 1100 захисних комбінезонів та 600 захисних окулярів.

Зі свого боку, заступник генерального директора ТОВ «Епіцентр К» Дмитро Байдюк зауважив, що ними проведено консультації з МОЗ та отримано чіткі рекомендації щодо необхідності забезпечити засобами захисту лікарів.

«Епіцентр» піклується про здоров’я українців та докладає усіх зусиль, щоб допомогти медикам протистояти поширенню коронавірусу. У рамках програми допомоги літаком «Мрія» компанія «Епіцентр К» привезла гуманітарний вантаж для медичних закладів України: 2 млн масок, 75 тис. захисних комбінезонів та 30 тис. захисних окулярів, які передаються в усі обласні центри країни», — зазначив заступник генерального директора, директор з роздрібної торгівлі компанії «Епіцентр К» Володимир Гончаров.

Засоби індивідуального захисту будуть розподілені регіональними Департаментами охорони здоров’я відповідно до потреб медичних закладів областей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...