• Головна
  • Один покупець на 10 метрів: МОЗ визначило вимоги щодо роботи ринків
15:28, 28 квітня 2020 р.

Один покупець на 10 метрів: МОЗ визначило вимоги щодо роботи ринків

Фото: pixabay.com

Фото: pixabay.com

Продовольчі ринки повинні працювати із дотриманням суворих вимог.

Міністерство охорони здоров’я розробило постанову щодо відновлення роботи агропродовольчих ринків, яку у середу буде винесено на розгляд Кабінету Міністрів України. У постанові йдеться про певні вимоги дотримання індивідуального захисту та забезпечення протиепідеміологічних заходів, повідомили в ОДА.

Допуск працівників, продавців і відвідувачів ринку здійснюватиметься виключно за наявності вдягнутої медичної маски або респіратора; проходження безконтактного температурного скринінгу.

Серед вимог роботи агропродовольчих ринків: наявність на кожному вході (в’їзді) на територію ринку диспенсерів з антисептиком;

проведення дезінфекції контактних поверхонь кожні три години;

прибирання та дезінфекція всіх приміщень, включаючи стаціонарні торговельні місця – в кінці кожного робочого дня.

Кількість відвідувачів, які одночасно перебувають на території ринку, не повинна перевищувати кількості, з розрахунку один покупець на 10 м2 торговельної площі ринку. Також на прилеглій до ринку території має бути забезпечена відсутність неконтрольованої (стихійної) торгівлі.

Урядовим документом також передбачені вимоги для продавців: відстань від між робочими місцями продавців – не менше трьох метрів; місця торгівлі повинні бути обладнані захисними екранами між продавцями і покупцями із плівки або пластику;

Для працівників: забезпечення постійного інформування відвідувачів ринку щодо встановлених обмежень та щодо профілактики коронавірусної хвороби COVID-19; забезпечення контролю за дотриманням вимог щодо профілактики поширення COVID-19 та оперативне усунення порушень.

Один покупець на 10 метрів: МОЗ визначило вимоги щодо роботи ринків, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ринок #маска #умови #робота
Оголошення
live comments feed...