• Головна
  • Білборди у Черкасах – ефективна зовнішня реклама
Новини компаній
14:10, 27 квітня 2020 р.

Білборди у Черкасах – ефективна зовнішня реклама

Новини компаній
Білборди у Черкасах – ефективна зовнішня реклама

Черкаси – спортивна столиця України. Це дуже красиве місто яке водночас є великим промисловим центром та головним культурним осередком цілого регіону. Тут досить добре розвивається бізнес саме тому зовсім не дивно, що зовнішня реклама теж розвинута та має свої характерні риси. В місті розташовано понад 1000 рекламних поверхонь, тому оренда білбордів у Черкасах користується значним попитом. Розібратись в усіх аспектах даного виду комунікацію або забронювати зовнішню рекламу по всій країні, вам допоможе рекламне агентство IDMedia – лідер зовнішньої реклами в Україні за даними бізнес рейтингів «Лідер Галузі» та «Компанія Року».

Основні переваги зовнішньої реклами.

Зовнішня реклама в Черкасах – те, що виділяється перед іншими видами реклами завдячуючи декільком важливим перевагам. Зокрема до їх переліку відносяться наступні:

1). Низька вартість зовнішньої реклами. Вартість оренди зовнішньої реклами один з нижчих порівнюючи з іншими варіантами просування.

2). Регулярність впливу. Бігборд у Черкасах – конструкція, котра впливає на свою аудиторію протягом тривалого часу. Об'єкти зовнішньої реклами стають невід’ємною частиною міського пейзажу, її неможливо закрити, відключити чи б пак не помітити.

3). Існує велика кількість варіантів зовнішньої реклами: білборди, сітілайти, беклайти, скроли.

4). Зовнішня реклама має свою цільову аудиторію та розміщується там, де її точно побачать.

5). Охоплення. Білборди розташовані в самих людних містах.

6). Гарне та швидке сприйняття. Зоровий контакт із рекламою триває в середньому чотири-вісім секунд.

7). Висока якість подачі інформації. Завдячуючи сучасним технологіям та використанню найкращих матеріалів, високоякісного друку та вдало підібраним слоганам, рекламним агентствам вдається створювати дійсно привабливі та при цьому помітні об'єкти зовнішньої реклами.

8). Високий ступінь ефективності. Саме зовнішня реклама має дуже великий розмір, помітні здалеку, а добре продумані сюжети зображень легко запам'ятовуються.

Переваги рекламного агентства «IDMedia»

Давно мрієте орендувати білборди? Рекламна агенція IDMedia – компанія з понад 10 річним опитом в даному напрямку. Якщо говорити про головні переваги компанії, то серед них відзначимо наступні:

• 100% покриття по областях України;

• можливість обрати з-понад більш ніж 130 тисяч рекламних поверхонь;

• рекламні конструкції доступні у понад 750 містах України;

• команда професіоналів, котра працює над створенням унікальних адресних програм, котрі будуть корисними саме вам;

• демократична вартість зовнішньої реклами;

• все в одному місті, від друку плакатів до фотозвіту та моніторингу;

• можливість бронювання онлайн зі свого смартфону.

Якщо це вас ще не переконало, звертайтесь любим зручним для вас способом, менеджер рекламного агентства «АйДіМедіа» надасть додаткову знижку на розміщення вашого сюжету. Відповість на всі запитання та підготує пропозицію згідно з вашими потребами – це все безкоштовно. Наша мета зробити бронювання зовнішньої реклами простою та зручною для кожного підприємця.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...