• Головна
  • Як під час карантину працює служба зайнятості Черкаської області
12:51, 24 квітня 2020 р.

Як під час карантину працює служба зайнятості Черкаської області

Фото: pixabay.com

Фото: pixabay.com

У кожному центрі зайнятості розміщується оголошення про тимчасовий порядок роботи установи, адреси електронної пошти центру зайнятості та обласного центру зайнятості, номер телефону чергового фахівця, номер телефону гарячої лінії обласного центру зайнятості.

Прийом документів від клієнтів здійснюється засобами електронного зв’язку або через скриньки для прийому кореспонденції, що розміщені у кожному центрі зайнятості, розповів директор Черкаського обласного центру зайнятості Григорій Дендемарченко.

Потрібно заповнити лише дві заяви – про надання статусу безробітного та призначення допомоги по безробіттю. Бланки заяв можна отримати на офіційних сайтах Державної служби зайнятості або Черкаського обласного центру зайнятості. Заяви можна подати в два способи: на електронну пошту центру зайнятості, де зручно обслуговуватися, або через скриньку для кореспонденції безпосередньо в центрі зайнятості.

Опрацювання документів проходить щоденно, за результатами чого з громадянином зв’язується фахівець центру зайнятості, який спеціалізується на питанні, що цікавить. На виконання рішення Уряду кількість клієнтів, які можуть одночасно перебувати у приміщенні центру зайнятості, становить не більше 10 осіб. Упродовж 10 днів після завершення карантину до центру зайнятості необхідно буде подати оригінали документів.

З 13 березня до 17 квітня до обласної служби зайнятості звернулось 4 230 безробітних, що у півтора рази більше ніж за аналогічний період минулого року. 

З тих, хто отримав статус безробітного, за цей час 87,6 % призначено виплату допомоги по безробіттю. На сьогодні допомогу по безробіттю отримують майже 17,5 тис. осіб, що становить 86 % від загальної чисельності безробітних, які перебувають на обліку (станом на 18 квітня їх чисельність становила 20 423 особи).

Незважаючи на введення карантинних заходів, працевлаштування безробітних відбувається. За термін дії карантину за направленням служби зайнятості роботу отримали 2 470 безробітних, що на третину менше ніж за відповідний період минулого року (тоді було працевлаштовано 4,1 тис. безробітних).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#безробітні #служба зайнятості
Оголошення
live comments feed...