На Черкащині діятимуть додаткові обмежувальні заходи у святкові дні

На Черкащині діятимуть додаткові обмежувальні заходи у святкові дні

Дотримання додаткових протиепідемічних заходів зумовить запобігання поширенню в області коронавірусної інфекції.

У період із 13.00 18 квітня до 6.00 21 квітня заборонено проведення за участі громадян релігійних заходів у культових будівлях, на власних та прилеглих територіях. Допускається проведення священнослужителями релігійних заходів у культових будівлях без присутності громадян за умови дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів, повідомили в ОДА.

Також діятимуть обмежувальні заходи щодо пересування та перебування громадян у громадських місцях у період з 13.00 18 квітня до 6.00 21 квітня.

Рекомендовано з метою протидії поширенню СОVID-19 заборонити функціонування ринків продовольчих, непродовольчих та змішаних.

Головному управлінню Національної поліції рекомендовано посилити контроль за дотриманням у період святкових та вихідних підприємствами, установами, організаціями та населенням обмежувальних заходів з протидії поширенню гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2;

– посилити контроль щодо пересування та перебування громадян у громадських місцях у період з 13.00 18 квітня до 6.00 21 квітня;

– переглянути маршрути патрулювання, кількість патрульних нарядів та інтенсивність патрулювань біля культових споруд.

богослужіння заходи. епідемія
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии