• Головна
  • На Черкащині перевірили забезпеченість медиків засобами захисту
16:55, 17 квітня 2020 р.

На Черкащині перевірили забезпеченість медиків засобами захисту

Фото: ck-oda.gov.ua

Фото: ck-oda.gov.ua

Аналіз забезпеченості закладів охорони здоров’я засобами індивідуального захисту для медиків триває в області.

Комісія з вивчення рівня готовності медзакладів до протидії коронавірусній хворобі оглянула лікарський склад Корсунь-Шевченківської центральної районної лікарні. Лікарня загалом забезпечена усім необхідним, повідомили в ОДА.

– Ми повністю відпрацювали механізм роботи у випадку прийому інфікованих COVID-19 пацієнтів. Маємо у розпорядженні 20 ліжкомісць в інфекційному відділенні. Дві бригади лікарів працюватимуть у дві зміни, опісля проходитимуть обсервацію тут, на місці, де проживатимуть та харчуватимуться. Наразі наша лікарня має 4 апарати ШВЛ, очікуємо поставки ще двох. Щодо засобів захисту, то на перший час ми повністю забезпечені. На початку карантину також відшили для всіх працівників захисні маски багаторазового використання, — каже головний лікар Олександр Матвієнко.

В лікарні організували підвезення медичних працівників, які живуть поза містом. Допомагають з транспортом й об’єднані територіальні громади району.

У ході перевірки комісія ознайомилася зі «шляхом пацієнта» починаючи від його звернення до сімейного лікаря до госпіталізації. Загалом медзаклад прийматиме пацієнтів з коронавірусною інфекцією тоді, коли заклади Уманська міська, Шполянська або Золотоніська ЦРЛ, будуть заповнені на понад 75%. Тоді пацієнтів направлятимуть до медичних закладів другої хвилі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#перевірка #засоби захисту #лікарня
Оголошення
live comments feed...