Реклама
18:35, 11 квітня 2020 р.

Оренда автобуса в Харкові

Реклама

Пасажирські перевезення - це основний бізнес компанії «LuxeBus». Компанія займається пасажирськими перевезеннями більше 10 років і пропонує клієнтам, оренду автобусів різної місткості для комфортного і безпечного подорожу по Харкову, Україні, Росії, країнах Європи. Наша пропозиція є відповіддю на попит ринку в сфері пасажирських перевезень. Ми відкриті для потреб ринку транспортних послуг і успішно виправдовуємо очікування наших клієнтів. Надання послуг на найвищому рівні є нашим пріоритетом. Перейдіть по посиланню: https://luxebus.com.ua/, і ознайомтеся з видами послуг, автопарком і замовте оренду з урахуванням ваших побажань.

Переваги співпраці:

1. Автопарк підприємства складається з автобусів різних класів ( «економ», «VIP»). До складу рухомого складу входять розкішні і комфортабельні автобуси марки Mercedes-Benz, Вольво, Сканія, Неоплан. У нас є сучасні автобуси і мікроавтобуси з різною кількістю посадочних місць, а також з іншим стандартом, що дозволяє повністю гарантувати виконання прийнятих замовлень.

2. Багаторічний досвід роботи на транспортному ринку. У нас працюють кваліфіковані водії з багаторічним професійним досвідом, відкриті і захоплені своєю роботою.

3. Безпека - це наша основа, тому автопарк, який знаходиться в нашому розпорядженні, регулярно перевіряється, ми дотримуємося правил, що стосуються обмеження швидкості і робочого часу водіїв. У нас є необхідні ліцензії та дозволи для перевезення людей на транспорті.

Що ми пропонуємо?

  • безпеку і зручність подорожей,
  • відмінний технічний стан автобусів,
  • професійний і індивідуальний підхід до кожного клієнта,
  • привабливі ціни, знижки для постійних клієнтів; Вартість оренди встановлюється індивідуально - на ціну впливають: відстань, час оренди і будь-які додаткові витрати.
  • Різноманітний рухомий автопарк - від 17 до 61 місць для пасажирів.

На ваше прохання ми надішлемо вам точний розрахунок за обраним маршрутом по електронній пошті або факсом. Ми гарантуємо безпеку, а також хороший і професійний сервіс. Запрошуємо до співпраці, всіх, хто віддає перевагу комфортні умови і відмінний сервіс. Компанія «LuxeBus» гарантує безпеку і вигідні умови співпраці. Чекаємо ваших пропозицій!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...