• Головна
  • 12 випадків незаконних рубок виявили у Черкаській області
17:57, 6 квітня 2020 р.

12 випадків незаконних рубок виявили у Черкаській області

Фото: pixabay.com

Фото: pixabay.com

На Черкащині посилена рейдова робота з охорони держлісфонду.

Працівники державної лісової охорони постійно патрулюють ліси з метою попередження та виявлення незаконних рубок та інших лісопорушень. Протягом першого кварталу здійснили 366 рейдів. На території держлісфонду виявили 12 випадків незаконних рубок – об’ємом 26 кубометрів деревини, інформують в обласному управлінні мисливського та ліового управління.

Сума заподіяних збитків становить 216,1 тис. грн. Лісівниками до правоохоронних органів передано матеріали чотирьох справ щодо незаконних рубок. 

Варто додати, що держлісгоспи налагодили співпрацю з правоохоронними органами щодо здійснення спільних заходів у напрямку недопущення лісопорушень та незаконних рубок, а також попередження порушень лісового законодавства.

Протягом 2019 року працівниками державної лісової охорони проведено 1170 рейдів з охорони лісів. Було виявлено 41 випадок незаконної рубки деревини загальним обсягом 212 кубометрів. Лісопорушниками заподіяно шкоди на 1,71 млн грн. Дев’ять справ було передано до правоохоронних органів, за якими наразі тривають слідчі дії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ліс #рубка #держлісфонд
Оголошення
live comments feed...